Kamera tubowa

Kamera tubowa jest zaawansowanym technicznie urządzeniem. Są to kamery przeznaczone przede wszystkim do montażu zewnętrznego charakteryzujące się klasą szczelności IP65.

Kamery zewnętrzne tubowe o interfejsie HDCVI firmy Dahua są najnowszą technologią przesyłu sygnału HD i full HD, a co za tym idzie mamy możliwość przesyłu sygnały poprzez kabel koncentryczny na bardzo duże odległości nawet do 500 metrów. Kamery tubowe są najczęściej wyposażone w mechaniczny filtr podczerwieni ICR oraz promiennik IR. Dzięki temu w warunkach bardzo słabego oświetlenia obraz staje się bardziej wyrazisty, a skuteczność identyfikacji jest na bardzo wysokim poziomie.

Kamera tubowa – funkcje wspomagania wyświetlania

Najbardziej zaawansowanymi technicznie kamerami zewnętrznymi tubowymi , są kamery posiadające funkcje WDR, BLC i HLC. Kamery tubowe dzięki tym funkcjom można skonfigurować indywidualnie do potrzeb danej obserwowanej sceny. Dużą zaletą kamer zewnętrznych jest możliwość podłączenia na przykład pod każdy rejestrator Dahua serii XVR.

Firma iZabezpieczenia współpracuje z najlepszymi producentami kamer zewnętrznych takich jak Dahua, BCS, Hikvision, które znalazły się w naszej ofercie. W oparciu o komponenty tych cenionych marek, jesteśmy w stanie tworzyć najbardziej zaawansowane systemy telewizji przemysłowej.

×

Sklep