• Kamera monitoringu Dahua HAC-HF3231E

  HAC-HF3231EP to kamera kompaktowa firmy Dahua przeznaczona do pracy wewnątrz budynku. Przy wykorzystaniu obudowy zewnętrznej instalacja kamery monitoringu możliwa jest również na zewnątrz. Urządzenie wyposażone jest w funkcje wspomagające wyświetlanie obrazu w trudnych warunkach oświetleniowych takich jak WDR, HLC, BLC. Należy pamiętać że urządzenie nie jest wyposażone w obiektyw, który należy dokupić oddzielnie.

  883.39 929.88 
 • Kamera monitoringu Dahua HAC-HF3231E-T

  Kompaktowa kamera HAC-HF3231EP-T to model firmy Dahua wymagający montażu monitoringu przy użyciu obudów zewnętrznych. Kamera posiada jakość wyświetlanego obrazu Full HD na przetworniku CMOS. Urządzenie wykorzystywane jest w monitoringach analogowych jednakże może pracować na przewodzie koncentrycznym jak również skrętce komputerowej przy użyciu transformatorów przesyłu sygnału.

  957.00 1,007.37 
 • Kamera monitoringu Dahua HAC-HF3805G

  HAC-HF3805GP to kamera Dahuy prezentująca niesamowitą rozdzielczość jak na urządzenia analogowe. 8 megapikseli dzięki przetwornikowi CMOS sprawdza się w wielu monitoringach gdzie wymagany jest bardzo precyzyjna obserwacja. Do kamery należy dobrać odpowiedni obiektyw, który będzie odpowiedni dla tak wysokich rozdzielczości.

  4,720.74 4,969.20 

  Kamera monitoringu Dahua HAC-HF3805G

  4,720.74 4,969.20 

Kamera kompaktowa

Kamery kompaktowe sprzedawane są zazwyczaj bez obiektywu. To rozwiązanie jest poniekąd zaletą, ponieważ jeśli mamy odnośnie kamery przemysłowej specjalne wymagania to możemy dostosować do nich parametry obiektywu. Budowa kamery kompaktowej powoduje, że jest przeznaczona do montażu wewnątrz obiektów. Jednakże po zastosowaniu do urządzenia obudowy, możemy kamerę zamontować również na zewnątrz i rejestrować obraz może również w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Instalacja kamer kompaktowych CCTV może przebiegać za pomocą przewodu koncentrycznego oraz UTP.
Montaż kamer kompaktowych i ich konfiguracja odbywa się na tych samych zasadach co innych urządzeń do monitoringu wizyjnego, jednakże w tych urządzeniach musimy zwrócić dodatkową uwagę na dobór ustawień obiektywu.
×

Main Menu