• Kamera IP Axis F4005

  AXIS F4005 to kompaktowa, prosta w montażu kamera kopułkowa do montażu wnękowego, przeznaczona do dyskretnego dozoru wizyjnego w sklepach, biurach i bankach. Wraz z modułem optycznym dostarczany jest 12-metrowy kabel umożliwiający podłączenie do jednostki głównej.

  CENA NA ZAPYTANIE

  Kamera IP Axis F4005

  CENA NA ZAPYTANIE
 • Kamera IP Axis Q3515-LVE

  Kamera Q3515-LVE zapewnia doskonałą jakość obrazu, oferuje również  technologię Zipstream firmy Axis, zmniejszającą znacząco zapotrzebowanie na przepustowość i pamięć przy zachowaniu wysokiej jakości obrazów. Kamera przystosowana jest do zewnętrznego montażu.

  CENA NA ZAPYTANIE

  Kamera IP Axis Q3515-LVE

  CENA NA ZAPYTANIE
 • Kamera IP Axis Q3517-SLVE

  Kamera IP AXIS Q3517-SLVE jest niezawodna i odporna na działanie warunków atmosferycznych  oraz wandalizm. Zakres temperatur roboczych kamery to od -50 °C do 60 °C. Jest to kamera przeznaczona do montażu na zewnątrz. Kamera ma stopień ochrony IK10+, co oznacza, że wytrzymuje uderzenie o energii nawet 50 dżuli. W przypadku uderzenia kamera może także przesłać sygnał alarmowy.

  CENA NA ZAPYTANIE

  Kamera IP Axis Q3517-SLVE

  CENA NA ZAPYTANIE
 • Kamera IP Axis Q3517-LVE

  Kamera AXIS Q3517-LVE zapewnia obraz wideo w najlepszej dostępnej jakości. Kamera została tak zaprojektowana by była niezawodna w ekstremalnych warunkach. Kamera działa w zakresie temperatur od -50°C do 60°C. Dodatkowa osłona zapewnia ochronę przed deszczem.

  CENA NA ZAPYTANIE

  Kamera IP Axis Q3517-LVE

  CENA NA ZAPYTANIE
 • Kamera IP Axis Q3517-LV

  Kamera Axis Q3517-LV zapewnia obraz wideo w najlepszej dostępnej jakości. Kamerę zaprojektowano tak, by była odporna na drgania i wstrząsy natomiast dodatkową ochronę przed wnikaniem kurzu i wody zapewnia obudowa o klasie IP52. IK10 oznacza że obudowa jest odporna na wandalizm IK10.

  CENA NA ZAPYTANIE

  Kamera IP Axis Q3517-LV

  CENA NA ZAPYTANIE
 • Kamera IP Axis P3224-V MKII

  Kamera Axis P3224-V MKII idealnie nadaje się do dozoru wewnątrz sklepów, hoteli, banków oraz lokali usługowych. Jest to wewnętrzna kamera kopułkowa o rozdzielczości 1280×960. Kamera wyposażona jest w zmienno-ogniskowy obiektyw z funkcją P-Iris dla optymalnej czytelności obrazu i dużej głębi ostrości.

  CENA NA ZAPYTANIE

  Kamera IP Axis P3224-V MKII

  CENA NA ZAPYTANIE
 • Kamera IP Axis P3224-LV MKII

  Kamera AXIS P3225-LV Mk II to wewnętrzna kamera kopułkowa o rozdzielczości 1280×960. Kamera wyposażona jest w  obiektyw zmiennoogniskowy i ma możliwość zdalnego ustawiania zoomu i ostrości, co oznacza, że nie trzeba regulować jej ręcznie. Kamera posiada promiennik podczerwieni o zasięgu 30 m.

  CENA NA ZAPYTANIE
 • Kamera IP Axis P3225-V MKII

  Kamera Axis P3225-V MKII  wyposażona jest w zmiennoogniskowy obiektyw z funkcją P-Iris dla optymalnej czytelności obrazu i dużej głębi ostrości. Kamera odporna jest  na działanie pyłów, z klasą ochrony przed uderzeniami IK08. Kamera idealnie nadaje się do dozoru wewnątrz sklepów, hoteli, banków oraz pomieszczeń usługowych.

  CENA NA ZAPYTANIE

  Kamera IP Axis P3225-V MKII

  CENA NA ZAPYTANIE
 • Kamera IP Axis P3225-LV MKII

  Kamera IP AXIS P3225-LV Mk II to stało-pozycyjna kamera kopułkowa udostępniająca obraz w jakości HDTV 1080p. Kamera idealnie nadaje się do montażu we wewnątrz sklepów, hoteli, banków oraz innych  pomieszczeń usługowych. Kamera posiada promiennik podczerwieni o zasięgu 30 m.

  CENA NA ZAPYTANIE
 • Kamera IP Axis P3225-VE MKII

  AXIS P3225-VE Mk II to zewnętrzna kamera kopułkowa o rozdzielczości Full HD.  Kamera posiada obudowę  wandaloodporną IP66, zasilanie PoE. Kamera wyposażona jest w zmiennoogniskowy obiektyw z funkcją P-Iris dla optymalnej czytelności obrazu i dużej głębi ostrości. Wbudowane gniazdo karty pamięci umożliwia lokalne przechowywanie materiału wideo.

  CENA NA ZAPYTANIE
 • Kamera IP Axis P3225-LVE MKII

  Kamera firmy AXIS P3225-LVE Mk II to zewnętrzna kamera kopułkowa o rozdzielczości Full HD przystosowana do pracy w warunkach oświetleniowych wymagających przetwarzania dużego zakresu dynamiki oraz w całkowitej ciemności z wykorzystaniem oświetlacza podczerwieni o zasięgu do 30m. Kamera posiada  obudowę wandaloodporną IP66, Zasilanie PoE. Kamera idealnie nadaje się do monitorowania sklepów, hoteli, banków oraz innych pomieszczeń usługowych.

  CENA NA ZAPYTANIE
 • Kamera IP Axis Q3709-PVE

  Model kamery AXIS Q3709-PVE jest przystosowany do montażu na zewnątrz. Posiada obudowę wandaloodporną w klasie ochrony IK10 oraz szczelności IP66. Kamera zawiera trzy przetworniki obrazu, które razem udostępniają szczegółowy 180-stopniowy ogólny widok rozległego obszaru. Obiektywy są dostarczane z fabrycznie ustawioną ostrością, dzięki czemu nie trzeba jej ustawiać ręcznie.

  CENA NA ZAPYTANIE

  Kamera IP Axis Q3709-PVE

  CENA NA ZAPYTANIE
 • Kamera IP Axis Q3708-PVE

  Kamera firmy AXIS Q3708-PVE to stałopozycyjna kopułkowa kamera sieciowa z trzema przetwornikami obrazu. Kamera zapewnia panoramiczny widok ogólny 180° aby można było obserwować cały teren. Kamera jest dostarczana z osłoną chroniącą przed czynnikami atmosferycznymi. Zastosowana w kamerze technologia Zipstream firmy Axis zmniejsza zapotrzebowanie na przepustowość i pamięć nawet o 50%, zapewniając przechwytywanie ważnych szczegółów w pełnej jakości obrazu.

  CENA NA ZAPYTANIE

  Kamera IP Axis Q3708-PVE

  CENA NA ZAPYTANIE
 • Kamera IP Axis Q3617-VE

  Kamera AXIS Q3617-VE jest wyposażona w funkcję WDR – WDR, która zmniejsza zakłócenia i zwiększa sygnał nawet w przypadku jasnych i ciemnych obszarów występujących jednocześnie w scenie. Kamera może być montowana na zewnątrz nawet w wyjątkowo trudnych warunkach.  Jest zabezpieczona przed wandalizmem stopień ochrony IK10, a dodatkowo jest odporna na drgania i może wykrywać wstrząsy

  CENA NA ZAPYTANIE

  Kamera IP Axis Q3617-VE

  CENA NA ZAPYTANIE
 • Kamera IP Axis Q3615-VE

  Kamera AXIS Q3615-VE jest wyposażona w funkcję WDR – WDR, która zmniejsza zakłócenia i zwiększa sygnał nawet w przypadku jasnych i ciemnych obszarów występujących jednocześnie w scenie. Technologia Lightfinder firmy Axis zapewnia z kolei wyraźne obrazy w warunkach słabego oświetlenia. Kamera dostarcza obrazy w jakości HDTV 1080p przy 30 kl./s z WDR lub 60 kl./s bez WDR. Kamera przeznaczona jest montażu zewnętrznego w wyjątkowo trudnych warunkach. Jest ona zabezpieczona przed wandalizmem (stopień ochrony IK10), a dodatkowo jest odporna na drgania i może wykrywać wstrząsy.

  CENA NA ZAPYTANIE

  Kamera IP Axis Q3615-VE

  CENA NA ZAPYTANIE
 • Kamera IP Axis P3228-LVE

  Kamera IP firmy Axis P3228-LVE jest to kamera kopułkowa dostarczająca obraz w rozdzielczości 4K w każdych warunkach oświetlenia. Kamera posiada obudowę zabezpieczającą przed kurzem, ze stopniem ochrony IK-10 i ochroną przeciw sabotażową, zapewnia kamerze bezpieczeństwo nawet w miejscach, do których łatwiej dosięgnąć. W przypadku próby uszkodzenia kamery wysyłane jest powiadomienie  nie trzeba więc się martwić o to, że ktoś uszkodzi sprzęt.

  CENA NA ZAPYTANIE

  Kamera IP Axis P3228-LVE

  CENA NA ZAPYTANIE
 • Kamera IP Axis P3227-LVE

  Kamera IP Axis P3227-LVE posiada obudowę zabezpieczającą przed kurzem oraz wandalizmem ze stopniem ochrony IK-10. Jest to kamera kopułkowa. W przypadku próby uszkodzenia kamery wysyłane jest powiadomienie nie trzeba więc się martwić o to, że ktoś uszkodzi sprzęt.

  CENA NA ZAPYTANIE

  Kamera IP Axis P3227-LVE

  CENA NA ZAPYTANIE
 • Kamera IP Axis P3707-PE

  Kamera sieciowa AXIS P3707-PE zapewnia ogólny widok 360° lub połączenie widoków ogólnych i zbliżeń. Kamera 8 MP z wieloma przetwornikami obrazu ma cztery zmiennoogniskowe głowice, umożliwiające rejestrację scen w różnych kierunkach w widoku szerokokątnym lub na zbliżeniu. Kamera zasilana jest przez Power over Ethernet (PoE), dzięki czemu nie trzeba jej montować w pobliżu gniazdka sieci elektrycznej. Kamera AXIS P3707-PE charakteryzuje się niskim zużyciem energii (maksymalnie 5,5 W). Kamera jest także odporna na zniszczenia w wyniku wandalizmu (klasa odporności na uderzenia IK09).

  CENA NA ZAPYTANIE

  Kamera IP Axis P3707-PE

  CENA NA ZAPYTANIE
 • Kamera IP Axis M3048-P

  Kamera AXIS M3048-P jest stałopozycyjną kamerą kopułkową, która zapewnia obraz o rozdzielczości 12 megapikseli przy 30 kl./s. Kamera ma możliwość zasilania przez sieć Ethernet, jest również wyposażona w funkcję detekcji ruchu jak i zabezpieczenie antysabotażowe. Kamera posiada wyjście micro HDMI oraz gniazdo kart microSDHC.

  CENA NA ZAPYTANIE

  Kamera IP Axis M3048-P

  CENA NA ZAPYTANIE
 • Kamera IP Axis M3047-P

  Kamera AXIS M3047-P jest stałopozycyjną kamerą kopułkową, która zapewnia obraz o rozdzielczości 6 megapikseli przy 30 kl./s, a także podgląd panoramiczny 360°. Kamera ma możliwość zasilania przez sieć Ethernet, jest również wyposażona w funkcję detekcji ruchu jak i zabezpieczenie antysabotażowe. Kamera posiada wyjście micro HDMI oraz gniazdo kart microSDHC.

  CENA NA ZAPYTANIE

  Kamera IP Axis M3047-P

  CENA NA ZAPYTANIE
 • Kamera IP Axis M3037-PVE

  Kamera firmy AXIS M3037-PVE zawiera wbudowany, odporny na warunki atmosferyczne mikrofon i głośnik. Kamera jest przystosowana do montażu na zewnątrz i wandaloodporna dzięki klasom ochrony IP66 i IK10, jest również wyposażona w tryb pracy dzień/noc z automatycznie odłączanym filtrem podczerwieni. Kamera posiada obiektyw z fabrycznie ustawioną ostrością i 2-metrowy kabel sieciowy oraz korzysta z zasilania przez sieć Ethernet. Ponadto jest wyposażona we wbudowane w kamerę gniazdo karty microSDHC

  CENA NA ZAPYTANIE

  Kamera IP Axis M3037-PVE

  CENA NA ZAPYTANIE
 • Kamera IP Axis M3046-V

  Axis M3046-V jest to kamera IP ultra-kompaktowa, odporna na wandalizm i wnikanie pyłu. Dostępna z dwoma opcjami obiektywu: 2,4 mm lub 1,8 mm. Oba modele korzystają z technologii Wide Dynamic Range (WDR) zapewniającej wysoki poziom szczegółów nawet przy zmiennym poziomie oświetlenia. Kamera zapewnia szerokie pole widzenia, kamera  jest również wyposażona w wyjście HDMI, umożliwiające podłączenie kamer sieciowych do publicznie dostępnych monitorów, aby pokazać wszystkim, że obiekt jest dozorowany.

  CENA NA ZAPYTANIE

  Kamera IP Axis M3046-V

  CENA NA ZAPYTANIE
 • Kamera IP Axis M3045-V

  Kamera  IP Axis M3045-V Zapewnia  jakość obrazu w rozdzielczości HDTV 1080p i wyjście HDMI umożliwiające przesyłanie strumienia wideo w czasie rzeczywistym na publicznie dostępny monitor. AXIS M3045-V jest niewielka i kompaktowa, można ją zamontować na ścianie bądź  suficie. Kamera ma pole widzenia w poziomie obejmujące 106°.  Wyposażono ją w technologię Wide Dynamic Range (WDR) zapewniającą wysoki poziom szczegółów nawet przy zmiennym poziomie oświetlenia.

  CENA NA ZAPYTANIE

  Kamera IP Axis M3045-V

  CENA NA ZAPYTANIE
 • Kamera IP Axis M3045-WV

  Kamera IP Axis M3045-WV stałopozycyjna kamera kopułkowa mini dome. Zapewnia ona jakość obrazu w rozdzielczości HDTV 1080p i wyjście HDMI umożliwiające przesyłanie strumienia wideo w czasie rzeczywistym na publicznie dostępny monitor. Kamera oferuje doskonałą jakość wideo w przystępnej cenie, a także połączenie bezprzewodowe. Jest idealnym wyborem dla sklepów, hoteli, szkół, banków i biur.

   

  CENA NA ZAPYTANIE

  Kamera IP Axis M3045-WV

  CENA NA ZAPYTANIE
 • Kamera IP Axis M3044-V

  Kamera kopułkowa producenta Axis która oferuje poziomy kąt widzenia 82°. Wyposażona jest w technologię Wide Dynamic Range (WDR) zapewniającą wysoki poziom szczegółów nawet przy zmiennym poziomie oświetlenia. Urządzenie może być zamocowane na suficie lub ścianach.

   

  CENA NA ZAPYTANIE

  Kamera IP Axis M3044-V

  CENA NA ZAPYTANIE

Kamera kopułkowa IP

W kategorii kamera kopułkowa IP znajdą Państwo wybrane przez naszych ekspertów urządzenia, które charakteryzują się niezawodną praca i bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Wsród urządzeń kamera IP kopułkowa zewnętrzna jest najczęściej wybieranym rozwiązaniem przez naszych klientów ze względu na jego uniwersalność. Kamera kopułkowa może pracować wtedy w każdych warunkach atmosferycznych, także często charakteryzuje się wandaloodpornością. Współczynnik IK ważny jest przy instalacji kamer kopułkowych dzień noc w miejscach takich jak windy, sklepy, korytarze, czyli miejsca z łatwa dostępnością dla potencjalnych wandali.

Kategoria kamera kopułkowa IP zawiera w ofercie urządzenia takich producentów jak AXIS, Geovision, Dahua czy też Avigilon. Uznane marki pozwalają to na bezproblemowe działanie urządzeń. W razie potrzeby serwis stanowią dodatkowy plus korzystania z tych kamer kopułkowych. Systemy wspomagające wyświetlany obraz takie jak WDR, HLC, BLC. Duża rozdzielczość Full HD, 4K, 8K a nawet więcej zapewniają wysoką jakość monitoringu.

Skorzystaj z porady naszych doradców by wybrać odpowiednie urządzenie. Każdy z naszych pracowników doradzi która kamera kopułkowa powinna trafić do Twojej instalacji monitoringu IP.

×

Main Menu