Kamera kopułkowa IP

W kategorii kamera kopułkowa IP znajdą Państwo wybrane przez naszych ekspertów urządzenia, które charakteryzują się niezawodną praca i bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Wsród urządzeń kamera IP kopułkowa zewnętrzna jest najczęściej wybieranym rozwiązaniem przez naszych klientów ze względu na jego uniwersalność. Kamera kopułkowa może pracować wtedy w każdych warunkach atmosferycznych, także często charakteryzuje się wandaloodpornością. Współczynnik IK ważny jest przy instalacji kamer kopułkowych dzień noc w miejscach takich jak windy, sklepy, korytarze, czyli miejsca z łatwa dostępnością dla potencjalnych wandali.

Kategoria kamera kopułkowa IP zawiera w ofercie urządzenia takich producentów jak AXIS, Geovision, Dahua czy też Avigilon. Uznane marki pozwalają to na bezproblemowe działanie urządzeń. W razie potrzeby serwis stanowią dodatkowy plus korzystania z tych kamer kopułkowych. Systemy wspomagające wyświetlany obraz takie jak WDR, HLC, BLC. Duża rozdzielczość Full HD, 4K, 8K a nawet więcej zapewniają wysoką jakość monitoringu.

Skorzystaj z porady naszych doradców by wybrać odpowiednie urządzenie. Każdy z naszych pracowników doradzi która kamera kopułkowa powinna trafić do Twojej instalacji monitoringu IP.

×

Menu