Montaż monitoringu Tarczyn – kamery CCTV

Tarczyn jest miastem położonym w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim. Liczba ludności w tym niewielkim mieście to około 4072 tys. mieszkańców. Najbardziej rozpoznawalnym, a zarazem zabytkowym budynkiem jest XVI w. kościół zbudowany w stylu gotyckim. Miasto posiada bardzo atrakcyjne tereny pod różnego rodzaju inwestycje. Branża turystyczna też cieszy się znakomitymi wynikami, gdzie głównymi atrakcjami to: jeździectwo, wędkarstwo czy bardzo dobre warunki do hipotermii. W lipcu 2009 r zostały uruchomione kamery monitoringu na głównych skrzyżowaniach, co znacznie poprawiło bezpieczeństwo pieszych jak i samych kierowców. Inwestorzy decydujący się na rozpoczęcie biznesu w miejscowości Tarczyn, chwalą sobie lokalizację, gdzie bezpieczeństwo jest na najwyższym poziomie. Większość lokali usługowych jest wyposażona w system monitoringu CCTV, co w znaczący sposób poprawia bezpieczeństwo.


Monitoring domu, firmy Tarczyn- iZabezpieczenia.pl

Instalacja monitoringu wykonywana przez iZabezpieczenia.pl składa się z kilku kroków. Pierwszym krokiem jest zgłoszenie się do nas poprzez formularz z naszej strony bądź telefoniczne w celu poznania możliwości, jakie nam daje montaż kamer monitoringu. Następnie nasz technik przyjeżdża na miejsce w celu weryfikacji wcześniej ustalonych szczegółów i ocenia, jakie mamy możliwości na montaż kamer. Trzecim krokiem jest już sama instalacja monitoringu, która kończy się szkoleniem z jego obsługi. Warto pamiętać, że wykonywana przez naszą firmę instalacja kamer, może być również objęta konserwacją po gwarancyjną. Tego typu usługa pozwala nam na zwiększenie i poprawne działanie całego systemu.

Instalacja kamer monitoringu Tarczyn

Nasza Instalacja kamer monitoringu wykonywana jest na podzespołach najlepszych producentów takich jak: Dahua , Hikvision czy Geovision. Nasze wieloletnie doświadczenia pozwala nam na eliminację błędów w początkowych fazach instalacji, gdzie montaż kamer jest nie lada wyzwaniem. Odpowiednio zaprojektowana instalacja monitoringu, pozwala na wieloletnie bezawaryjne działanie, co zwiększa nasze poczucie bezpieczeństwa. W skład standardowego zestawu na montaż monitoringu wchodzi: rejestrator cyfrowy, switch POE, dysk twardy no i oczywiście same kamery.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the heart.

  Menu