Montaż monitoringu Tarczyn – kamery CCTV

Tarczyn jest miastem położonym w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim. Liczba ludności w tym niewielkim mieście to około 4072 tys. mieszkańców. Najbardziej rozpoznawalnym, a zarazem zabytkowym budynkiem jest XVI w. kościół zbudowany w stylu gotyckim. Miasto posiada bardzo atrakcyjne tereny pod różnego rodzaju inwestycje. Branża turystyczna też cieszy się znakomitymi wynikami, gdzie głównymi atrakcjami to: jeździectwo, wędkarstwo czy bardzo dobre warunki do hipotermii. W lipcu 2009 r zostały uruchomione kamery monitoringu na głównych skrzyżowaniach, co znacznie poprawiło bezpieczeństwo pieszych jak i samych kierowców. Inwestorzy decydujący się na rozpoczęcie biznesu w miejscowości Tarczyn, chwalą sobie lokalizację, gdzie bezpieczeństwo jest na najwyższym poziomie. Większość lokali usługowych jest wyposażona w system monitoringu CCTV, co w znaczący sposób poprawia bezpieczeństwo.


Monitoring domu, firmy Tarczyn- iZabezpieczenia.pl

Instalacja monitoringu wykonywana przez iZabezpieczenia.pl składa się z kilku kroków. Pierwszym krokiem jest zgłoszenie się do nas poprzez formularz z naszej strony bądź telefoniczne w celu poznania możliwości, jakie nam daje montaż kamer monitoringu. Następnie nasz technik przyjeżdża na miejsce w celu weryfikacji wcześniej ustalonych szczegółów i ocenia, jakie mamy możliwości na montaż kamer. Trzecim krokiem jest już sama instalacja monitoringu, która kończy się szkoleniem z jego obsługi. Warto pamiętać, że wykonywana przez naszą firmę instalacja kamer, może być również objęta konserwacją po gwarancyjną. Tego typu usługa pozwala nam na zwiększenie i poprawne działanie całego systemu.

Instalacja kamer monitoringu Tarczyn

Nasza Instalacja kamer monitoringu wykonywana jest na podzespołach najlepszych producentów takich jak: Dahua , Hikvision czy Geovision. Nasze wieloletnie doświadczenia pozwala nam na eliminację błędów w początkowych fazach instalacji, gdzie montaż kamer jest nie lada wyzwaniem. Odpowiednio zaprojektowana instalacja monitoringu, pozwala na wieloletnie bezawaryjne działanie, co zwiększa nasze poczucie bezpieczeństwa. W skład standardowego zestawu na montaż monitoringu wchodzi: rejestrator cyfrowy, switch POE, dysk twardy no i oczywiście same kamery.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Wybierz ikonę: Drzewo.

  Menu