Montaż monitoringu Nowa Iwiczna – kamery CCTV

Nowa Iwiczna Wieś położona w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, w gminie Lesznowola. Jest ona oddalona  od Warszawy, bardzo blisko jej granic administracyjnych. Początki tej miejscowości sięgają 1801 r. od powstania kolonii niemieckiej Neu Ilvesheim. Natomiast sama nazwa Nowa Iwiczna obowiązuje od 1802 r. W ostatnim czasie gmina dość mocno zainwestowała w infrastrukturę sportową. Powstał stadion lekkoatletyczny z kompleksem boisk do piłki nożnej, kort tenisowy, boisko do siatkówki. Nie zapomniano również o bezpieczeństwie. We wszystkich obiektach został wykonany montaż kamer monitoringu, który ma służyć pomocą w razie potrzeby. Dobrze rozbudowana infrastruktura kolejowa pozwala na szybki dojazd do centrum Warszawy, który zajmuje niecałe 10 min. Oddane niedawno do użytku nowe pociągi znacznie poprawiają komfort jazdy. Dodatkowo dla bezpieczeństwa pasażerów został wykonany montaż kamer, który pozwala na ciągłe monitorowanie wagonów.


Monitoring domu, firmy Nowa Iwiczna – iZabezpieczenia.pl

Na terenie Nowej Iwicznej przeprowadziliśmy montaż kamer w nowo powstałym sklepie żabka. Instalacja została wykonana na podzespołach firmy dahua. W naszym zakresie było wykonanie pełnej infrastruktury, dostarczenie i montaż kamer monitoringu, programowanie oraz szkolenie. Wykonaliśmy również Instalację monitoringu w domu jednorodzinnym o powierzchni 230 m2. Instalację kamer przeprowadziliśmy w podbitce dachowej wokół całego domu. W efekcie uzyskaliśmy podgląd całej posesji, co znacznie zwiększyło bezpieczeństwo klienta. Każda instalacja monitoringu zrobiona przez izabezpieczenia, objęta jest gwarancją oraz jak jest taka potrzeba serwisem po gwarancyjnym.

 

Instalacja kamer monitoringu Nowa Iwiczna

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców Nowa Iwicznej do współpracy w zakresie instalacji monitoringu. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wykonanie najbardziej wymagających projektów. Profesjonalne podejście do każdej inwestycji, daje efekt i poczucie dobrze wykonanej roboty. Każdemu klientowi po instalacji kamer gwarantujemy pomoc i doradztwo przy obsłudze monitoringu.

 

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the flag.

  Menu