Montaż monitoringu Milanówek – kamery CCTV

Milanówek miasto w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim, jest położone na południowy zachód od Warszawy, które wchodzi w skład aglomeracji Warszawskiej. Według najnowszych danych miasto liczy około 17 000 tys. mieszkańców. W Milanówku w ostatnich latach zainwestowano znaczne kwoty na rozwój infrastruktury drogowej oraz kolejowej. Przy najbardziej ruchliwych skrzyżowaniach, gdzie poziom bezpieczeństwa dawał dużo do myślenia, została zaprojektowana instalacja kamer monitoringu. Na początku 2022 r ruszyła przebudowa dworca PKP Milanówek. Prace mają się zakończyć w połowie 2023 r. Na nowym dworcu ma być przeprowadzona instalacja kamer, co w znacznym stopniu poprawi bezpieczeństwo pasażerów. W 2016 r został otwarty Park ,, Zielony Dołek’’ .  Jest to znakomite miejsce do spędzania wolnego czasu, które łączy wiele funkcji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście miasto nie zapomniało o bezpieczeństwie i przeprowadziło montaż kamer, także obiekt jest monitorowany 24h na dobę.


Monitoring domu, firmy Milanówek – iZabezpieczenia.pl

W Milanówku przeprowadziliśmy kilka większych, mniejszych inwestycji. Jedną wartą opisania jest instalacja kamer w firmie zajmującą się sprzedażą i produkcją sprzętu audio/wideo. Montaż kamer nasi instalatorzy wykonali na podzespołach Dahua w wersji IP w ilości 80 szt. Wielkość projektu pozwoliła nam na zaimplementowanie najbardziej zaawansowanego technologicznie sprzętu, który pozwolił zaspokoić potrzeby klienta. Instalacja kamer w firmie znacznie podniosła bezpieczeństwo, jak i zwiększyła produktywność pracowników. Na parkingu firmowym zostały zamontowane kamery PTZ z funkcją śledzenia obiektu. Montaż kamer z tego typu funkcjonalnością pozwala nam bardzo dokładne monitorowanie obszaru, gdzie nie umknie żaden szczegół.

 

Instalacja kamer monitoringu Milanówek

Jeżeli są Państwo z Milanówka bądź okolic zapraszam serdecznie do współpracy. Przeprowadzona przez naszych instalatorów instalacja kamer daje dużo możliwości w zakresie bezpieczeństwa i ochrony. Do wszystkich projektów podchodzimy profesjonalnie i z najwyższym zaangażowaniem. Prowadzimy również darmowe szkolenia dla przyszłych użytkowników, jak i służymy pomocą w zakresie obsługi. Jeżeli instalacja kamer Milanówek, to tylko iZabezpieczenia zapraszam.

 

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the heart.

  Menu