Montaż monitoringu Milanówek – kamery CCTV

Milanówek miasto w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim, jest położone na południowy zachód od Warszawy, które wchodzi w skład aglomeracji Warszawskiej. Według najnowszych danych miasto liczy około 17 000 tys. mieszkańców. W Milanówku w ostatnich latach zainwestowano znaczne kwoty na rozwój infrastruktury drogowej oraz kolejowej. Przy najbardziej ruchliwych skrzyżowaniach, gdzie poziom bezpieczeństwa dawał dużo do myślenia, została zaprojektowana instalacja kamer monitoringu. Na początku 2022 r ruszyła przebudowa dworca PKP Milanówek. Prace mają się zakończyć w połowie 2023 r. Na nowym dworcu ma być przeprowadzona instalacja kamer, co w znacznym stopniu poprawi bezpieczeństwo pasażerów. W 2016 r został otwarty Park ,, Zielony Dołek’’ .  Jest to znakomite miejsce do spędzania wolnego czasu, które łączy wiele funkcji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście miasto nie zapomniało o bezpieczeństwie i przeprowadziło montaż kamer, także obiekt jest monitorowany 24h na dobę.


Monitoring domu, firmy Milanówek – iZabezpieczenia.pl

W Milanówku przeprowadziliśmy kilka większych, mniejszych inwestycji. Jedną wartą opisania jest instalacja kamer w firmie zajmującą się sprzedażą i produkcją sprzętu audio/wideo. Montaż kamer nasi instalatorzy wykonali na podzespołach Dahua w wersji IP w ilości 80 szt. Wielkość projektu pozwoliła nam na zaimplementowanie najbardziej zaawansowanego technologicznie sprzętu, który pozwolił zaspokoić potrzeby klienta. Instalacja kamer w firmie znacznie podniosła bezpieczeństwo, jak i zwiększyła produktywność pracowników. Na parkingu firmowym zostały zamontowane kamery PTZ z funkcją śledzenia obiektu. Montaż kamer z tego typu funkcjonalnością pozwala nam bardzo dokładne monitorowanie obszaru, gdzie nie umknie żaden szczegół.

 

Instalacja kamer monitoringu Milanówek

Jeżeli są Państwo z Milanówka bądź okolic zapraszam serdecznie do współpracy. Przeprowadzona przez naszych instalatorów instalacja kamer daje dużo możliwości w zakresie bezpieczeństwa i ochrony. Do wszystkich projektów podchodzimy profesjonalnie i z najwyższym zaangażowaniem. Prowadzimy również darmowe szkolenia dla przyszłych użytkowników, jak i służymy pomocą w zakresie obsługi. Jeżeli instalacja kamer Milanówek, to tylko iZabezpieczenia zapraszam.

 

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Wybierz ikonę: Samolot.

  Menu