Montaż monitoringu Błonie-kamery CCTV

Błonie miasto w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie warszawskim zachodnim. Miasto posiada kilka znaczących zabytków, jak Kościół Trójcy Świętej, Dworek Poniatówka z przełomu XVIII i XIX wieku, czy cmentarz parafialny założony w 1760 r. przy ul. Towarowej. W 2017 roku rozpoczęła się największa inwestycja modernizacji hali rekreacyjno sportowej. Jest to wielofunkcyjny kompleks sportowy z krytym basenem, halą sportową i pełnym zapleczem techniczno-socjalnym. Na obiekcie została wykonana instalacja kamer monitoringu, która zabezpiecza cały kompleks. Montaż kamer został przeprowadzony wewnątrz jak i na zewnątrz kompleksu sportowego. Wielkim atutem jest położony niedaleko Kampinoski Park Narodowy- miejsce wypoczynku mieszkańców Błonia, jak i Warszawy. Gmina Błonie przyciąga wielu zagranicznych inwestorów. Na dawnych terenach rolnych budowane są siedziby i magazyny dużych międzynarodowych firm. Na każdej takiej inwestycji jest zaprojektowana instalacja kamer do identyfikacji osób przebywających na terenie firmy.


Monitoring domu, firmy Błonie-iZabezpieczenia.pl

Nasz firma miała okazję wykonać montaż kamer w Błoniach na kilku obiektach. Jedną z takich inwestycji to wspólnota mieszkaniowa, na której wykonaliśmy instalację kamer monitoringu. Teren został zabezpieczony kamerami zewnętrznymi montowanymi na słupach. W naszym zakresie było również wykonanie infrastruktury, która w większości była poprowadzona trasami ziemnymi, jak i studzienkami teletechnicznymi. Ze względu na bardzo duży obszar, zmuszeni byliśmy zastosować dwa oddzielne rejestratory. W wyniku czego udało się skrócić docelowe trasy ziemne. Instalacja kamer na słupach została przeprowadzona na wysokości około 5 m, co zwiększyło kąt widzenia zabezpieczonej przestrzeni. Cały system jest zaprojektowany w technologii IP, a podzespoły są firmy dahua.

 

Instalacja kamer monitoringu Błonie

Mieszkańców Błonia zapraszamy do składania zapytań o montaż kamer. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zapytanie można również złożyć w postaci formularza, który jest poniżej. Po maksymalnie 24 godzinach odezwie się sprzedawca w celu ustalenia szczegółów instalacji monitoringu.

 

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the plane.

  Menu