Montaż monitoringu Błonie-kamery CCTV

Błonie miasto w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie warszawskim zachodnim. Miasto posiada kilka znaczących zabytków, jak Kościół Trójcy Świętej, Dworek Poniatówka z przełomu XVIII i XIX wieku, czy cmentarz parafialny założony w 1760 r. przy ul. Towarowej. W 2017 roku rozpoczęła się największa inwestycja modernizacji hali rekreacyjno sportowej. Jest to wielofunkcyjny kompleks sportowy z krytym basenem, halą sportową i pełnym zapleczem techniczno-socjalnym. Na obiekcie została wykonana instalacja kamer monitoringu, która zabezpiecza cały kompleks. Montaż kamer został przeprowadzony wewnątrz jak i na zewnątrz kompleksu sportowego. Wielkim atutem jest położony niedaleko Kampinoski Park Narodowy- miejsce wypoczynku mieszkańców Błonia, jak i Warszawy. Gmina Błonie przyciąga wielu zagranicznych inwestorów. Na dawnych terenach rolnych budowane są siedziby i magazyny dużych międzynarodowych firm. Na każdej takiej inwestycji jest zaprojektowana instalacja kamer do identyfikacji osób przebywających na terenie firmy.


Monitoring domu, firmy Błonie-iZabezpieczenia.pl

Nasz firma miała okazję wykonać montaż kamer w Błoniach na kilku obiektach. Jedną z takich inwestycji to wspólnota mieszkaniowa, na której wykonaliśmy instalację kamer monitoringu. Teren został zabezpieczony kamerami zewnętrznymi montowanymi na słupach. W naszym zakresie było również wykonanie infrastruktury, która w większości była poprowadzona trasami ziemnymi, jak i studzienkami teletechnicznymi. Ze względu na bardzo duży obszar, zmuszeni byliśmy zastosować dwa oddzielne rejestratory. W wyniku czego udało się skrócić docelowe trasy ziemne. Instalacja kamer na słupach została przeprowadzona na wysokości około 5 m, co zwiększyło kąt widzenia zabezpieczonej przestrzeni. Cały system jest zaprojektowany w technologii IP, a podzespoły są firmy dahua.

 

Instalacja kamer monitoringu Błonie

Mieszkańców Błonia zapraszamy do składania zapytań o montaż kamer. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zapytanie można również złożyć w postaci formularza, który jest poniżej. Po maksymalnie 24 godzinach odezwie się sprzedawca w celu ustalenia szczegółów instalacji monitoringu.

 

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Wybierz ikonę: Serce.

  Menu