Kamery do monitoringu w magazynie

Realizujemy instalacje systemów telewizji przemysłowej w magazynie na podstawie projektu oraz od podstaw

shutterstock 5497351781 400x300 - Kamery do monitoringu w magazynieInstalacje monitoringu wizyjnego są nieodłącznym elementem systemu zabezpieczeń w magazynie. Pomieszczenia magazynowe zwykle są wielko powierzchniowe i przede wszystkim zawierają przedmioty o dużej wartości. Magazyn odpowiednio monitorowany ma wpływ na prawidłowe funkcjonowanie firmy.

Kamery przemysłowe w hali magazynowej czy centrum logistycznym zapobiega kradzieżom, dewastacji oraz spełni wymagania klientów odnośnie rejestracji wychodzącego towaru z magazynu, dzięki czemu unikniesz kosztownych zwrotów za wszelkie uszkodzenia, które mogłyby mieć miejsce podczas przechowywanie lub pakowania. Nasze doświadczenie pozwala na bezbłędne dobranie kamer przemysłowych do instalacji monitoringu w halach magazynowych, co pozwoli na dodatkowe zaoszczędzenie funduszy z budżetu firmy.

Telewizja przemysłowa w magazynie

Monitoring przeznaczony dla powierzchni magazynowych musi opierać się kamerach z dobrą jakością obrazu. Każda aleja magazynu musi posiadać kamerę rozmieszczoną minimum co 30 metrów. Pozwala to na weryfikację zdarzeń różnego typu. Ważnym elementem całego monitoringu jest jednak przede wszystkim czas przechowywania danych oraz zabezpieczenie przechowywania materiału. Te dwie kwestie rozwiązywane są pomocą odpowiedniego rejestratora pozwalającego na zamontowanie odpowiedniej ilości dysków. Dodatkowo urządzenie rejestrujące musi posiadać system RAID, który ma za zadanie chronić przed awariami dysków twardych. Dzięki temu jest możliwość przywrócenia danych w przypadku ich uszkodzenia w późniejszym okresie.

Ważnym elementem jest stosowanie dysków twardych przeznaczonych do pracy ciągłej. Bezawaryjna praca tych urządzeń jest kluczem do dotarcia do odpowiednich nagrań z okresu, który nas interesuje.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the heart.

  Menu