Instalacja alarmu Zielonka


Zielonka – jest to miasto znajdujące się w województwie mazowieckim w powiecie wołomińskim. Zielonka jest podwarszawską miejscowością rekreacyjną, bowiem znajduje się tu kilka szlaków turystycznych takich jak: Park Dębinki, Plac Jana Pawła II czy Skwer Matki Teresy z Kalkuty.  Miasto znajduje się ok 13 km na północny wschód od centrum Warszawy. W Zielonce jak w każdym mieście  ważne jest zabezpieczenie  obiektów np. alarmami oraz monitoringiem CCTV dla domu bądź firm. Systemy alarmowe pozwalają sprostać zadaniom postawionym rozwiązaniom zabezpieczenie elektronicznego. Alarmem można  chronić  różnego rodzaju obiekty takie jak banki, szpitale, instytucje państwowe, osiedla  i wiele innych nowo powstających obiektów.

zielonka - Montaż alarmu Zielonka

Montaż alarmu Zielonka – iZabezpieczenia.pl

Instalacje alarmowe wykonywane przez firmę iZabezpieczenia.pl poza granicami Warszawy wymagają wizji lokalnej w obiekcie, w którym będzie zainstalowany monitoring w celu uzyskania jak największej ilości informacji. Po zapoznaniu się z potrzebami klienta dotyczące zabezpieczanego obiektu następuje kolejny etap czyli jest przygotowanie projektu oraz dobór urządzeń systemu alarmowego. Nieprofesjonalnie  wykonany system alarmowy może powodować wiele problemów i nie spełniać podstawowych funkcji. W takim momencie obiekt będzie łatwiejszym celem do włamania. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem i dużym bagażem doświadczeń opieramy nasze alarmy o podzespoły najlepszych producentów polskich i zagranicznych. Firmy na których opieramy swoje instalacje to Satel, Rokonet, Paradox i Ropam.
Systemy alarmowe  cieszą się dużym zainteresowaniem. Na ich zamontowanie decydują się właściciele mieszkań, domów jednorodzinnych oraz szefowie firm.
Poprawnie zaprojektowana i wykonana  instalacja zapewni komfort korzystania z systemu, oraz optymalne zabezpieczenie.

Instalacje alarmu, które przeprowadzamy w domach jednorodzinnych, mieszkaniach bądź instytucjach państwowych są wykonywane przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem. W celu zapewnienia jak najlepszego działania systemu alarmowego w ramach 2 letniej gwarancji wykonujemy bezpłatnie dwa przeglądy. Naszym celem jest jak najlepsze zabezpieczenie obiektu oraz funkcjonalne użytkowanie. Alarm czyli nasz elektroniczny strażnik pomaga chronić nasz cały dorobek życia, pozwala strzec bezpieczeństwo mieszkańców.

Oferowane przez nas zestawy systemów alarmowych zawierają między innymi: centralę alarmową, manipulator, czujki, sygnalizator optyczno-akustyczny, akumulator oraz obudowę jak również inne akcesoria które pozwolą zwiększyć komfort użytkownika.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the cup.

  Menu