Instalacja alarmu Ząbki


Ząbki – jest to miasto położone w województwie mazowieckim, w powiecie wołomińskim znajdujące się 10 km od centrum Warszawy. Według danych  z 2013 roku miasto liczy ok  32 000 mieszkańców. Pierwotna nazwa miejscowości brzmiała  Wola Zambkowa. Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 629. Głównym  sektorem działalności w Ząbkach są to  usługi transportowe towarów, handel detaliczny, hurtowy, roboty budowlane, usługi w sektorze IT oraz działalność naukowo-techniczna. W Ząbkach  jak w większości mniejszych miast montowane są systemy monitoringu CCTV oraz alarmy.  Sama obecność kamer czy również systemu alarmowego może odstraszyć potencjalnych wandali czy tez włamywaczy. Alarmem można chronić różnego rodzaju obiekty takie jak banki, szpitale, instytucje państwowe, osiedla, szkoły, przedszkola i wiele innych nowo powstających obiektów.

zabki - Montaż alarmu Ząbki

Montaż alarmu Ząbki – iZabezpieczenia.pl

Instalacje alarmowe wykonywane przez firmę iZabezpieczenia.pl na terenie Ząbek wymagają przede wszystkim wizji lokalnej w obiekcie, w którym będzie zainstalowany monitoring bądź system alarmowy w celu uzyskania jak największej ilości informacji. Po zapoznaniu się z potrzebami klienta dotyczące zabezpieczanego obiektu następuje kolejny etap czyli jakim jest  przygotowanie projektu oraz dobór urządzeń systemu alarmowego. Źle wykonany system alarmowy może powodować wiele problemów, usterek  oraz może nie spełniać podstawowych zadań. W takim momencie obiekt może być  łatwiejszym celem dla potencjalnych wandali czy też włamywaczy. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem i dużym bagażem doświadczeń. Chcąc zadbać o Państwa bezpieczeństwo pracujemy wyłącznie na urządzeniach pochodzących od  najlepszych producentów takich jak Satel, Rokonet, Paradox i Ropam.

Instalacje alarmu, które przeprowadzamy w domach jednorodzinnych, mieszkaniach bądź instytucjach państwowych są wykonywane przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem w monitoringu. W celu zapewnienia jak najlepszego działania systemu alarmowego w ramach 2 letniej gwarancji wykonujemy bezpłatnie dwa przeglądy. Montujemy wyłącznie urządzenia w stosunku do których mamy pewność, że będą służyć niezawodnie przez wiele lat. Naszym celem jest jak najlepsze zabezpieczenie obiektu oraz funkcjonalne użytkowanie. Inwestycje na których wykonujemy instalację alarmowe są wyposażone w razie potrzeby w moduły sieciowe przez które mają Państwo możliwość dostępu do alarmu całą dobę w każdym miejscu na świecie tam gdzie dostępny jest Internet. Dostęp zdalny możliwy jest dzięki urządzeniom mobilnym typu tablet lub smartfon, gdzie mamy pełny pogląd i kontrolę nad naszym alarmem. Dobór odpowiedniego rozwiązania zależy od charakterystyki obiektu, który ma być zabezpieczony i wymagań inwestora. Zapraszamy do kontaktu pomożemy w doborze odpowiedniego systemu i dokonamy pełnej wyceny, nasza firma oferuje Państwu kompleksowe zabezpieczenie mienia.

Oferowane przez nas zestawy systemów alarmowych zawierają między innymi: centralę alarmową, manipulator, czujki, sygnalizator optyczno-akustyczny, akumulator oraz obudowę jak również inne akcesoria które pozwolą zwiększyć komfort użytkownika.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the tree.

  Menu