Instalacja alarmu Wołomin


Wołomin –jest  to miasto położone w województwie mazowieckim, siedziba powiatu wołomińskiego. Miasto znajduje się 20 km od centrum Warszawy.  Przez miasto przepływa rzeka Czarna, która swój bieg kończy w Kanale Żerańskim. Wołomin graniczy z gminami takimi jak,  Kobyłka, Radzymin oraz Zielonka. Przez miasto przebiegają drogi wojewódzkie nr 634  Lotnisko Chopina-Ząbki-Zielonka-Wołomin-Wólka Kozłowska, nr 635 Wołomin-Radzymin. Wołomin otrzymał prawa miejskie w 1919roku. W Wołominie jak w większości z mniejszych  miast montowane są systemy telewizji przemysłowej, kontrole dostępu, monitoring czy też  co w dużym stopniu wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców. Sama obecność kamer, czy też alarmu znacznie wpływa na zmniejszenie wandalizmu.

wo%C5%82omin e1567068082613 - Montaż alarmu Wołomin

Montaż alarmu Wołomin – iZabezpieczenia.pl

Instalacje alarmowe wykonywane przez firmę iZabezpieczenia.pl na terenie Wołomina  wymagają przede wszystkim wizji lokalnej w obiekcie, w którym będzie zainstalowany monitoring bądź system alarmowy w celu uzyskania jak największej ilości informacji. Po zapoznaniu się z potrzebami klienta dotyczące zabezpieczanego obiektu następuje kolejny etap czyli jest przygotowanie projektu oraz dobór urządzeń systemu alarmowego. Nie fachowo wykonany system alarmowy może powodować wiele problemów oraz może nie spełniać podstawowych funkcji.  W takim momencie obiekt będzie łatwiejszym celem dla potencjalnych wandali i włamywaczy. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem i dużym bagażem doświadczeń. Chcąc zadbać o Państwa bezpieczeństwo pracujemy wyłącznie na urządzeniach pochodzących od najlepszych producentów takich jak Satel, Rokonet, Paradox i Ropam.

Instalacje alarmu, które przeprowadzamy w domach jednorodzinnych, mieszkaniach bądź instytucjach państwowych są wykonywane przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem w monitoringu. Zapewniamy kompetentne i profesjonalne działanie zarówno jeżeli  chodzi o doradztwo, montaż, jak i serwis. W celu zapewnienia jak najlepszego działania systemu alarmowego w ramach 2 letniej gwarancji wykonujemy bezpłatnie dwa przeglądy. Naszym celem jest jak najlepsze zabezpieczenie obiektu oraz funkcjonalne użytkowanie. Inwestycje na których wykonujemy instalację alarmowe są wyposażone w razie potrzeby w moduły sieciowe przez które mają Państwo możliwość dostępu do alarmu całą dobę w każdym miejscu na świecie tam gdzie dostępny jest Internet. Dostęp zdalny możliwy jest dzięki urządzeniom mobilnym typu tablet lub telefon, gdzie mamy pełny pogląd i kontrolę nad naszym alarmem. Dobór odpowiedniego rozwiązania zależy od charakterystyki obiektu, który ma być zabezpieczony i wymagań inwestora.

Oferowane przez nas zestawy systemów alarmowych zawierają między innymi: centralę alarmową, manipulator, czujki, sygnalizator optyczno-akustyczny, akumulator oraz obudowę jak również inne akcesoria które pozwolą zwiększyć komfort użytkownika.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the car.

  Menu