projekty - Montaż alarmu Warszawa Wola

iZabezpieczenia: Projekty i Instalacje

Telefon: 884 002 973 Email: instalacje@izabezpieczenia.pl

Instalacja alarmu Warszawa Wola


Wola to licząca 139 118 mieszkańców dzielnica Warszawy niegdyś wchodząca w skład gminy Centrum. Nazwa dzielnicy pochodzi od dawnej wsi Wielka Wola Warszawska. Dziś ta dzielnica nabiera biznesowego rozpędu dzięki temu powstają banki, biurowce i wiele innych obiektów. Dlatego zwiększa się zapotrzebowanie na zabezpieczenie nowych inwestycji systemami alarmowymi oraz telewizją przemysłową CCTV dla domu bądź firm. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom systemów alarmowych jesteśmy w stanie sprostać nawet najcięższy zadaniom zabezpieczenia mienia takich obiektów jak banki, szpitale, instytucje państwowe i wiele innych nowo powstających obiektów.

Montaż alarmu Wola – iZabezpieczenia.pl

Instalacje systemów zabezpieczeń SSWIN wykonywane przez firmę izabezpieczenia.pl rozpoczyna się od wizji lokalnej zabezpieczanego obiektu w celu uzyskania jak najwięcej informacji  oraz poznaniu potrzeb klienta. Kolejnym etapem jest przygotowanie projektu i dobór odpowiednich podzespołów systemu alarmowego. Źle wykonany system alarmowy może powodować wiele problemów i nie spełniać odpowiednich norm. Co za tym idzie będzie łatwiejszym celem do włamania. Dlatego my jako firma z wieloletnim stażem i dużym bagażem doświadczeń opieramy nasze systemy alarmowe o podzespoły najlepszych producentów. Są to firmy takie jak Satel, Rokonet, Paradox i Ropam.

Wola 1200x675 - Montaż alarmu Warszawa Wola

Instalacje, które przeprowadzamy w domach jednorodzinnych, mieszkaniach bądź instytucjach państwowych są wykonywane przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W celu zapewnienia jak najlepszego działania systemu alarmowego w ramach 24 miesięcznej gwarancji wykonujemy bezpłatnie dwa przeglądy. Naszym celem jest jak najlepsze zabezpieczenie obiektu oraz łatwe i funkcjonalne użytkowanie. Inwestycje na których wykonujemy instalację alarmowe są wyposażone w moduły internetowe przez które mają Państwo możliwość dostępu do alarmu 24h na dobę w każdym miejscu na świecie gdzie dostępny jest Internet. Do dostępu zdalnego używamy urządzeń mobilnych typu tablet lub telefon, gdzie mamy pełny pogląd i kontrolę nad naszym systemem alarmowym. Dobór odpowiedniego rozwiązania zależy od charakterystyki obiektu, który ma być zabezpieczony i wymagań inwestora.

System alarmowy SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu) najczęściej składa się  z następujących elementów:

 • centrali alarmowej oraz ekspanderów (wejść i wyjść)
 • manipulatora (szyfratora, klawiatury)
 • czujek
 • przycisków napadowych
 • sygnalizatorów
 • systemów powiadamiania
 • zasilacza systemu alarmowego

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Wybierz ikonę: Samolot.

  Menu