Instalacja alarmu Warszawa Wola


Wola to licząca 139 118 mieszkańców dzielnica Warszawy niegdyś wchodząca w skład gminy Centrum. Nazwa dzielnicy pochodzi od dawnej wsi Wielka Wola Warszawska. Dziś ta dzielnica nabiera biznesowego rozpędu dzięki temu powstają banki, biurowce i wiele innych obiektów. Dlatego zwiększa się zapotrzebowanie na zabezpieczenie nowych inwestycji systemami alarmowymi oraz telewizją przemysłową CCTV dla domu bądź firm. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom systemów alarmowych jesteśmy w stanie sprostać nawet najcięższy zadaniom zabezpieczenia mienia takich obiektów jak banki, szpitale, instytucje państwowe i wiele innych nowo powstających obiektów.

Montaż alarmu Wola – iZabezpieczenia.pl

Instalacje systemów zabezpieczeń SSWIN wykonywane przez firmę izabezpieczenia.pl rozpoczyna się od wizji lokalnej zabezpieczanego obiektu w celu uzyskania jak najwięcej informacji  oraz poznaniu potrzeb klienta. Kolejnym etapem jest przygotowanie projektu i dobór odpowiednich podzespołów systemu alarmowego. Źle wykonany system alarmowy może powodować wiele problemów i nie spełniać odpowiednich norm. Co za tym idzie będzie łatwiejszym celem do włamania. Dlatego my jako firma z wieloletnim stażem i dużym bagażem doświadczeń opieramy nasze systemy alarmowe o podzespoły najlepszych producentów. Są to firmy takie jak Satel, Rokonet, Paradox i Ropam.

Wola 1200x675 - Montaż alarmu Warszawa Wola

Instalacje, które przeprowadzamy w domach jednorodzinnych, mieszkaniach bądź instytucjach państwowych są wykonywane przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W celu zapewnienia jak najlepszego działania systemu alarmowego w ramach 24 miesięcznej gwarancji wykonujemy bezpłatnie dwa przeglądy. Naszym celem jest jak najlepsze zabezpieczenie obiektu oraz łatwe i funkcjonalne użytkowanie. Inwestycje na których wykonujemy instalację alarmowe są wyposażone w moduły internetowe przez które mają Państwo możliwość dostępu do alarmu 24h na dobę w każdym miejscu na świecie gdzie dostępny jest Internet. Do dostępu zdalnego używamy urządzeń mobilnych typu tablet lub telefon, gdzie mamy pełny pogląd i kontrolę nad naszym systemem alarmowym. Dobór odpowiedniego rozwiązania zależy od charakterystyki obiektu, który ma być zabezpieczony i wymagań inwestora.

System alarmowy SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu) najczęściej składa się  z następujących elementów:

 • centrali alarmowej oraz ekspanderów (wejść i wyjść)
 • manipulatora (szyfratora, klawiatury)
 • czujek
 • przycisków napadowych
 • sygnalizatorów
 • systemów powiadamiania
 • zasilacza systemu alarmowego

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the heart.

  Menu