Instalacja alarmu Warszawa Ursus


Ursus to licząca 60 000 mieszkańców dzielnica Warszawy położona w zachodniej części miasta, ograniczona ulicami Świerszcza, Zapustną i Badylarską od wschodu (granica z Włochami), trasą kolejową z Warszawy Głównej Towarowej do Łowicza od północy (od ulicy Gierdziejewskiego na wschód do granicy z Włochami granica z Bemowem), jej bocznicą kolejową do linii średnicowej od zachodu oraz Alejami Jerozolimskimi od południa. Powierzchnia dzielnicy Ursus wynosi 9,35 km². W każdej dzielnicy Warszawy zabezpieczenie systemem alarmowym tak jak w każdej lokacji dużego miasta, wzmacnia poczucie bezpieczeństwa.

IMG 05781 - Montaż alarmu Warszawa Ursus

Montaż alarmu Ursus – iZabezpieczenia.pl

W obecnych czasach posiadanie systemu alarmowego w mieszkaniu, domu lub firmie staje się już standardem. Instalacje alarmowe wykonywane przez firmę iZabezpieczenia.pl na terenie Ursusa wymagają przede wszystkim wizji lokalnej w obiekcie, w którym będzie zainstalowany system SSWiN w celu uzyskania jak największej ilości informacji. Po zapoznaniu się z potrzebami klienta dotyczące zabezpieczanego obiektu następuje kolejny etap czyli jakim jest przygotowanie projektu oraz dobór urządzeń systemu alarmowego. Źle wykonany system alarmowy może powodować wiele problemów, usterek oraz może nie spełniać podstawowych zadań. W takim momencie obiekt może być łatwiejszym celem dla potencjalnych wandali czy też włamywaczy. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem i dużym bagażem doświadczeń. Chcąc zadbać o Państwa bezpieczeństwo pracujemy wyłącznie na urządzeniach pochodzących od najlepszych producentów takich jak Satel, Rokonet, Paradox i Ropam.

Instalacje alarmu, które przeprowadzamy w domach jednorodzinnych, mieszkaniach bądź instytucjach państwowych są wykonywane przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem w monitoringu. W celu zapewnienia jak najlepszego działania systemu alarmowego w ramach 2 letniej gwarancji wykonujemy bezpłatnie dwa przeglądy. Montujemy wyłącznie urządzenia w stosunku do których mamy pewność, że będą służyć niezawodnie przez wiele lat. Naszym celem jest jak najlepsze zabezpieczenie obiektu oraz funkcjonalne użytkowanie. Inwestycje na których wykonujemy instalację alarmowe są wyposażone w razie potrzeby w moduły sieciowe przez które mają Państwo możliwość dostępu do alarmu całą dobę w każdym miejscu na świecie tam gdzie dostępny jest Internet. Dostęp zdalny możliwy jest dzięki urządzeniom mobilnym typu tablet lub smartfon, gdzie mamy pełny pogląd i kontrolę nad naszym alarmem. Dobór odpowiedniego rozwiązania zależy od charakterystyki obiektu, który ma być zabezpieczony i wymagań inwestora. Zapraszamy do kontaktu pomożemy w doborze odpowiedniego systemu i dokonamy pełnej wyceny, nasza firma oferuje Państwu kompleksowe zabezpieczenie mienia.

System alarmowy SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu) najczęściej składa się  z następujących elementów:

 • centrali alarmowej oraz ekspanderów (wejść i wyjść)
 • manipulatora (szyfratora, klawiatury)
 • czujek
 • przycisków napadowych
 • sygnalizatorów
 • systemów powiadamiania
 • zasilacza systemu alarmowego

 

 

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the flag.

  Menu