Instalacja alarmu Warszawa Targówek


Targówek liczy około 130 000 mieszkańców. Jest dzielnicą Warszawy położona na prawym brzegu Wisły. Dzielnica Targówek zajmuje tereny o powierzchni 24,37 km2, czyli ok. 5 procent powierzchni Warszawy. Około 30% powierzchni dzielnicy zajmują tereny zielone, m.in. Lasek Bródnowski, Park Bródnowski i Park Wiecha oraz liczne ogródki działkowe we wschodniej części dzielnicy. Granice Targówka przebiegają ulicą Toruńską od północy, linią kolejową ze stacjami Toruńska i Praga od zachodu, linią kolejowa wzdłuż ulicy Zabranieckiej od południa oraz ulicą Skorpiona oraz granicami miasta od wschodu. Dzielnica graniczy: od północy z dzielnicą Białołęka, od południa z dzielnicą Praga Południe od zachodu z dzielnicą Praga Północ od wschodu z dzielnicą Rembertów oraz miastami Ząbki i Marki. W skład Targówka wchodzą osiedla: Bródno, Bródno-Podgrodzie, Elsnerów, Targówek Mieszkaniowy, Targówek Fabryczny, Utrata, Zacisze. W przypadku dzielnicy Targówek ważne jest zabezpieczenie  obiektów w zabezpieczenie alarmami oraz monitoringiem CCTV dla domu bądź firm. Systemy alarmowe pozwalają sprostać zadaniom postawionym rozwiązaniom zabezpieczenie elektronicznego. Alarmem chroni się różnego rodzaju obiekty takie jak banki, szpitale, instytucje państwowe i wiele innych nowo powstających obiektów.

Montaż alarmu Targówek – iZabezpieczenia.pl

Instalacje alarmowe wykonywane przez firmę iZabezpieczenia.pl na Targówku wymagają wizji lokalnej w obiekcie, w którym będzie zainstalowany system sygnalizacji włamania i napadu  w celu uzyskania jak największej ilości informacji. Skuteczna ochrona jest możliwa wtedy dzięki odpowiedniemu powiązaniu wszystkich elementów systemu zabezpieczeń. Po zapoznaniu się z potrzebami klienta odnośnie zabezpieczanego obiektu następuje kolejny etap czyli jest przygotowanie projektu oraz dobór urządzeń systemu alarmowego. Nieprawidłowo wykonany system alarmowy może powodować wiele problemów i nie spełniać podstawowych zadań. W takim momencie obiekt będzie łatwiejszym celem do włamania. iZabezpieczenia.pl firma z wieloletnim stażem i dużym bagażem doświadczeń opieramy nasze alarmy o podzespoły najlepszych producentów polskich i zagranicznych. Firmy na których opieramy swoje instalacje to Satel, Rokonet, Paradox i Ropam.

targowek tabliczka wysockiego2 445 - Montaż alarmu Warszawa Targówek

Instalacje alarmu, które przeprowadzamy w domach jednorodzinnych, mieszkaniach bądź instytucjach państwowych są wykonywane przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem w monitoringu. W celu zapewnienia jak najlepszego działania systemu alarmowego w ramach 2 letniej gwarancji wykonujemy bezpłatnie dwa przeglądy. Naszym celem jest jak najlepsze zabezpieczenie obiektu oraz funkcjonalne użytkowanie. Inwestycje na których wykonujemy instalację alarmowe są wyposażone w razie potrzeby w moduły sieciowe przez które mają Państwo możliwość dostępu do alarmu całą dobę w każdym miejscu na świecie tam gdzie dostępny jest Internet. Dostęp zdalny możliwy jest dzięki urządzeniom mobilnym typu tablet lub telefon, gdzie mamy pełny pogląd i kontrolę nad naszym alarmem. Dobór odpowiedniego rozwiązania zależy od charakterystyki obiektu, który ma być zabezpieczony i wymagań inwestora.

System alarmowy SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu) najczęściej składa się  z następujących elementów:

 • centrali alarmowej oraz ekspanderów (wejść i wyjść)
 • manipulatora (szyfratora, klawiatury)
 • czujek
 • przycisków napadowych
 • sygnalizatorów
 • systemów powiadamiania
 • zasilacza systemu alarmowego

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the star.

  Menu