projekty - Montaż alarmu Warszawa Targówek

iZabezpieczenia: Projekty i Instalacje

Telefon: 884 002 973 Email: instalacje@izabezpieczenia.pl

Instalacja alarmu Warszawa Targówek


Targówek liczy około 130 000 mieszkańców. Jest dzielnicą Warszawy położona na prawym brzegu Wisły. Dzielnica Targówek zajmuje tereny o powierzchni 24,37 km2, czyli ok. 5 procent powierzchni Warszawy. Około 30% powierzchni dzielnicy zajmują tereny zielone, m.in. Lasek Bródnowski, Park Bródnowski i Park Wiecha oraz liczne ogródki działkowe we wschodniej części dzielnicy. Granice Targówka przebiegają ulicą Toruńską od północy, linią kolejową ze stacjami Toruńska i Praga od zachodu, linią kolejowa wzdłuż ulicy Zabranieckiej od południa oraz ulicą Skorpiona oraz granicami miasta od wschodu. Dzielnica graniczy: od północy z dzielnicą Białołęka, od południa z dzielnicą Praga Południe od zachodu z dzielnicą Praga Północ od wschodu z dzielnicą Rembertów oraz miastami Ząbki i Marki. W skład Targówka wchodzą osiedla: Bródno, Bródno-Podgrodzie, Elsnerów, Targówek Mieszkaniowy, Targówek Fabryczny, Utrata, Zacisze. W przypadku dzielnicy Targówek ważne jest zabezpieczenie  obiektów w zabezpieczenie alarmami oraz monitoringiem CCTV dla domu bądź firm. Systemy alarmowe pozwalają sprostać zadaniom postawionym rozwiązaniom zabezpieczenie elektronicznego. Alarmem chroni się różnego rodzaju obiekty takie jak banki, szpitale, instytucje państwowe i wiele innych nowo powstających obiektów.

Montaż alarmu Targówek – iZabezpieczenia.pl

Instalacje alarmowe wykonywane przez firmę iZabezpieczenia.pl na Targówku wymagają wizji lokalnej w obiekcie, w którym będzie zainstalowany system sygnalizacji włamania i napadu  w celu uzyskania jak największej ilości informacji. Skuteczna ochrona jest możliwa wtedy dzięki odpowiedniemu powiązaniu wszystkich elementów systemu zabezpieczeń. Po zapoznaniu się z potrzebami klienta odnośnie zabezpieczanego obiektu następuje kolejny etap czyli jest przygotowanie projektu oraz dobór urządzeń systemu alarmowego. Nieprawidłowo wykonany system alarmowy może powodować wiele problemów i nie spełniać podstawowych zadań. W takim momencie obiekt będzie łatwiejszym celem do włamania. iZabezpieczenia.pl firma z wieloletnim stażem i dużym bagażem doświadczeń opieramy nasze alarmy o podzespoły najlepszych producentów polskich i zagranicznych. Firmy na których opieramy swoje instalacje to Satel, Rokonet, Paradox i Ropam.

targowek tabliczka wysockiego2 445 - Montaż alarmu Warszawa Targówek

Instalacje alarmu, które przeprowadzamy w domach jednorodzinnych, mieszkaniach bądź instytucjach państwowych są wykonywane przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem w monitoringu. W celu zapewnienia jak najlepszego działania systemu alarmowego w ramach 2 letniej gwarancji wykonujemy bezpłatnie dwa przeglądy. Naszym celem jest jak najlepsze zabezpieczenie obiektu oraz funkcjonalne użytkowanie. Inwestycje na których wykonujemy instalację alarmowe są wyposażone w razie potrzeby w moduły sieciowe przez które mają Państwo możliwość dostępu do alarmu całą dobę w każdym miejscu na świecie tam gdzie dostępny jest Internet. Dostęp zdalny możliwy jest dzięki urządzeniom mobilnym typu tablet lub telefon, gdzie mamy pełny pogląd i kontrolę nad naszym alarmem. Dobór odpowiedniego rozwiązania zależy od charakterystyki obiektu, który ma być zabezpieczony i wymagań inwestora.

System alarmowy SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu) najczęściej składa się  z następujących elementów:

 • centrali alarmowej oraz ekspanderów (wejść i wyjść)
 • manipulatora (szyfratora, klawiatury)
 • czujek
 • przycisków napadowych
 • sygnalizatorów
 • systemów powiadamiania
 • zasilacza systemu alarmowego

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Wybierz ikonę: Puchar.

  Menu