Instalacja alarmu Warszawa Śródmieście


Śródmieście to centralnie położona dzielnica Warszawy, dawniej wchodząca w skład gminy Centrum. Ludność dzielnicy to blisko 130 000 mieszkańców, a powierzchnia to 15,6 km2. Jest ograniczona od wschodu Wisłą, od południa granicą Portu Czerniakowskiego, ulicą Czerniakowską, Nowosielecką, Podchorążych, Gagarina, Spacerową, Klonową, Boya-Żeleńskiego i Batorego, od zachodu aleją Niepodległości, Chałubińskiego i aleją Jana Pawła II, a od północy linią kolei obwodowej. Wobec tego Śródmieścia jest drugą, po Ochocie, najgęściej zaludnioną dzielnicą Warszawy. Sprawny i prawidłowo działający system alarmowy zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa i skutecznie odstrasza nieproszonych gości. Naszym celem jest zastosowanie odpowiednich rozwiązań, stworzenie instalacji pozbawionej wad i niedoskonałości.

Widok sciana wschodnia 2 - Montaż alarmu Warszawa Śródmieście

Montaż alarmu Śródmieście – iZabezpieczenia.pl

Każda nasza realizacja poprzedzona jest bezpłatną wizją lokalną na obiekcie który ma być zabezpieczany naszą instalacją. Po zapoznaniu się z potrzebami klienta dotyczące zabezpieczanego obiektu następuje kolejny etap czyli jakim jest przygotowanie projektu oraz dobór urządzeń systemu alarmowego. Źle wykonany system alarmowy może powodować wiele problemów, usterek oraz może nie spełniać podstawowych zadań. W takim momencie obiekt może być łatwiejszym celem dla potencjalnych wandali czy też włamywaczy. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem i dużym bagażem doświadczeń. Chcąc zadbać o Państwa bezpieczeństwo pracujemy wyłącznie na urządzeniach pochodzących od najlepszych producentów takich jak Satel, Rokonet, Paradox i Ropam.

Instalacje alarmu, które przeprowadzamy w domach jednorodzinnych, mieszkaniach bądź instytucjach państwowych są wykonywane przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem w monitoringu. W celu zapewnienia jak najlepszego działania systemu alarmowego w ramach 2 letniej gwarancji wykonujemy bezpłatnie dwa przeglądy. Montujemy wyłącznie urządzenia w stosunku do których mamy pewność, że będą służyć niezawodnie przez wiele lat. Naszym celem jest jak najlepsze zabezpieczenie obiektu oraz funkcjonalne użytkowanie. Inwestycje na których wykonujemy instalację alarmowe są wyposażone w razie potrzeby w moduły sieciowe przez które mają Państwo możliwość dostępu do alarmu całą dobę w każdym miejscu na świecie tam gdzie dostępny jest Internet. Dostęp zdalny możliwy jest dzięki urządzeniom mobilnym typu tablet lub smartfon, gdzie mamy pełny pogląd i kontrolę nad naszym alarmem. Dobór odpowiedniego rozwiązania zależy od charakterystyki obiektu, który ma być zabezpieczony i wymagań inwestora. Zapraszamy do kontaktu pomożemy w doborze odpowiedniego systemu i dokonamy pełnej wyceny, nasza firma oferuje Państwu kompleksowe zabezpieczenie mienia.

System alarmowy SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu) najczęściej składa się  z następujących elementów:

 • centrali alarmowej oraz ekspanderów (wejść i wyjść)
 • manipulatora (szyfratora, klawiatury)
 • czujek
 • przycisków napadowych
 • sygnalizatorów
 • systemów powiadamiania
 • zasilacza systemu alarmowego

 

 

 

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the star.

  Menu