Instalacja alarmu Warszawa Praga Południe


Praga Południe to licząca 187 tysięcy mieszkańców dzielnica Warszawy niegdyś wchodząca w skład gminy Centrum ograniczona od zachodu Wisłą, od północy linią kolejową ze stacjami Wschodnia i Stadion. Dalej od wschodu linią kolejową wzdłuż Zabranieckiej, Gwarków i Szerokiej, od południa wzdłuż Trasy Siekierkowskiej i Marsa. Powierzchnia dzielnicy wynosi 22,4 km2. Nazwa Praga pochodzi od członu, który występuje także w wyrazie prażyć. Nazwa odnosiła się pierwotnie do miejsca wypalonego, wyprażonego. Po raz pierwszy formalnie nazwę Praga Południe, użyto jako nazwy okręgu starostwa praskiego przed II wojną światową. Większość obecnej Pragi Południe nosiła wtedy nazwę Grochów. Za główną ulice dzielnicy uznaje się ulice Grochowską, wśród najważniejszych ciągów komunikacyjnych wyróżnia się jeszcze ulice: Ostrobramską, al. Waszyngtona, al. Stanów Zjednoczonych, al. Fieldorfa i Wał Miedzeszyński. Z Pragi Południe do Centrum można dostać się mostami: Siekierkowskim, Łazienkowskim i Poniatowskiego. Na Pradze południe istnieje zapotrzebowanie na zabezpieczenie alarmami oraz monitoringiem CCTV dla domu bądź firm. Dzisiejsze systemy alarmowe pozwalają sprostać najcięższym zadaniom postawionym rozwiązaniom monitoringu. Alarmem zabezpieczenia się różnego rodzaju obiekty takie jak banki, szpitale, instytucje państwowe i wiele innych nowo powstających obiektów.

Montaż alarmu Praga Południe – iZabezpieczenia.pl

Instalacje systemu alarmowego SSWiN  wykonywane przez firmę iZabezpieczenia.pl zawsze wymagają wizji lokalnej w obiekcie, w którym będzie zainstalowany alarm w celu uzyskania jak największej ilości informacji. Po poznaniu potrzeb klienta odnośnie zabezpieczanego obiektu następu kolejny etap czyli jest przygotowanie projektu oraz dobór urządzeń systemu alarmowego. Nieprawidłowo wykonany system alarmowy może powodować wiele problemów i nie spełniać podstawowych zadań. W takim momencie obiekt będzie łatwiejszym celem do włamania. iZabezpieczenia.pl firma z wieloletnim stażem i dużym bagażem doświadczeń opieramy nasze alarmy o podzespoły najlepszych producentów polskich i zagranicznych. Firmy na których opieramy swoje instalacje to Satel, Rokonet, Paradox i Ropam.

1442860668 - Montaż alarmu Warszawa Praga Południe

Instalacje alarmowe, które przeprowadzamy w domach jednorodzinnych, mieszkaniach bądź instytucjach państwowych są wykonywane przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem w zakładaniu alarmów. W celu zapewnienia jak najlepszego działania systemu alarmowego w ramach 2 letniej gwarancji wykonujemy bezpłatnie dwa przeglądy. Naszym celem jest jak najlepsze zabezpieczenie obiektu oraz łatwe i funkcjonalne użytkowanie. Inwestycje na których wykonujemy instalację alarmowe są wyposażone w razie potrzeby w moduły sieciowe przez które mają Państwo możliwość dostępu do alarmu całą dobę w każdym miejscu na świecie tam gdzie dostępny jest Internet. Dostęp zdalny możliwy jest dzięki urządzeniom mobilnym typu tablet lub telefon, gdzie mamy pełny pogląd i kontrolę nad naszym alarmem. Dobór odpowiedniego rozwiązania zależy od charakterystyki obiektu, dopasowujemy system do indywidualnych potrzeb klienta. Bazując na urządzeniach najwyższej jakości i wieloletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać każdy system ochrony.

System alarmowy SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu) najczęściej składa się  z następujących elementów:

 • centrali alarmowej oraz ekspanderów (wejść i wyjść)
 • manipulatora (szyfratora, klawiatury)
 • czujek
 • przycisków napadowych
 • sygnalizatorów
 • systemów powiadamiania
 • zasilacza systemu alarmowego

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the tree.

  Menu