Instalacja alarmu Warszawa Praga Północ


Praga Północ to dzielnica Warszawy położona na prawym brzegu Wisły, dawniej wchodząca w skład gminy Centrum, ograniczona od zachodu Wisłą, od północy ulicą Toruńską, od wschodu linią kolejową nr 9 i nr 20, a od południa linią kolei średnicowej. Ludność dzielnicy to blisko 75 000 mieszkańców, a powierzchnia to 11,4 km². Na Pradze Północ zabezpieczenie inwestycji systemami alarmowymi oraz telewizją przemysłową CCTV dla domu bądź firm jest bardzo ważne ze względu na liczne przypadki kradzieży. Systemy alarmowe pozwalają sprostać nawet najcięższym zadaniom postawionym alarmom. Monitoringiem można zabezpieczyć takie obiekty jak banki, szpitale, instytucje państwowe i wiele innych nowo powstających obiektów.

Montaż alarmu Praga Północ – iZabezpieczenia.pl

Wykonanie systemu alarmowego  wykonywane przez firmę iZabezpieczenia.pl rozpoczyna się od wizji lokalnej zabezpieczanego obiektu w celu uzyskania jak największej ilości danych o warunkach technicznych i potrzeba klienta względem alarmu. Następnie następuje przygotowanie projektu i dobór urządzeń alarmu takich jak centrala alarmowa czy też czujki ruchu. System alarmowy, który może powodować wiele problemów i nie spełniać podstawowych zadań to instalacja nie przemyślana i nie wykonana wg “dobrych praktyk“. Co za tym idzie obiekt będzie łatwiejszym celem do włamania. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam opierać nasze alarmy o schematy wypracowane latami, dobór optymalnych urządzeń dostosowując je do potrzeb klienta. Firmy na których opieramy swoje instalacje to Satel, Rokonet, Paradox i Ropam.

pragapolnoc - Montaż alarmu Warszawa Praga Północ

Instalacje alarmowe, które przeprowadzamy w domach jednorodzinnych, mieszkaniach bądź placówkach państwowych są wykonywane przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Oferujemy fachowe doradztwo na etapie projektowania i doboru urządzeń, wykonanie instalacji, serwis oraz konserwację. W celu zapewnienia jak najlepszego działania systemu alarmowego w ramach 24 miesięcznej gwarancji na monitoring wykonujemy bezpłatnie dwa przeglądy.  Naszym celem jest jak najlepsze zabezpieczenie obiektu oraz łatwe i funkcjonalne użytkowanie. Inwestycje na których wykonujemy instalację alarmowe są wyposażone w moduły sieciowe przez które mają Państwo możliwość dostępu do alarmu całą dobę w każdym miejscu na świecie tam gdzie dostępny jest Internet. Do dostępu zdalnego używamy urządzeń mobilnych typu tablet lub telefon, gdzie mamy pełny pogląd i kontrolę nad naszym systemem alarmowym. Dobór odpowiedniego rozwiązania zależy od charakterystyki obiektu, który ma być zabezpieczony i wymagań inwestora.

System alarmowy SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu) najczęściej składa się  z następujących elementów:

 • centrali alarmowej oraz ekspanderów (wejść i wyjść)
 • manipulatora (szyfratora, klawiatury)
 • czujek
 • przycisków napadowych
 • sygnalizatorów
 • systemów powiadamiania
 • zasilacza systemu alarmowego

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the car.

  Menu