Instalacja alarmu Warszawa Ochota


Ochota jest obecnie najgęściej zaludnioną dzielnicą Warszawy. Choć pod względem tłoku i korków nie ma się co porównywać do Śródmieścia, to jednak zarówno w wąskich uliczkach Ochoty, jak i na jej głównych arteriach (Grójecka, Żwirki i Wigury, Aleje Jerozolimskie) w godzinach szczytu o komunikacyjne trudności nietrudno. Zabudowa Ochoty jest zróżnicowana: znajdziemy tu wiele osiedli blokowych z lat 60. między innymi na terenie Szczęśliwic i Rakowca oraz bardziej kameralne budynki na przykład przy ulicy Włodarzewskiej. Na Starej Ochocie można odnaleźć położone wśród zieleni urokliwe wille, a na Filtrach – przedwojenne kamienice. Obok domów pozostałych z okresu międzywojennego przy ulicy Opaczewskiej, osiedle WSM na Rakowcu, rozwija się także nowe budownictwo. Na Ochocie zwiększa się zapotrzebowanie na zabezpieczenie nowych inwestycji systemami alarmowymi oraz telewizją przemysłową CCTV dla domu bądź firm. Innowacje w systemach alarmowych pozwalają sprostać zadaniom postawionym rozwiązaniom alarmowym. Alarmem można zabezpieczyć takie obiekty jak banki, szpitale, instytucje państwowe i wiele innych nowo powstających obiektów.

Montaż alarmu Ochota – iZabezpieczenia.pl

Instalacje alarmów wykonywane przez firmę iZabezpieczenia.pl rozpoczynają się od wizji lokalnej zabezpieczanego obiektu w celu uzyskania jak największej ilości informacji. Poznaniu potrzeb klienta odnośnie zabezpieczanego obiektu. Kolejnym etapem jest przygotowanie projektu i dobór urządzeń systemu alarmowego. Źle wykonany system alarmowy może powodować wiele problemów i nie spełniać podstawowych zadań. Co za tym idzie obiekt będzie łatwiejszym celem do włamania. Dlatego my jako firma z wieloletnim stażem i dużym bagażem doświadczeń opieramy nasze alarmy o podzespoły najlepszych producentów. Firmy na których opieramy swoje instalacje to Satel, Rokonet, Paradox i Ropam.

ochota - Montaż alarmu Warszawa Ochota

Instalacje alarmu, które przeprowadzamy w domach jednorodzinnych, mieszkaniach bądź instytucjach państwowych są wykonywane przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W celu zapewnienia jak najlepszego działania systemu alarmowego w ramach 2 letniej gwarancji wykonujemy bezpłatnie dwa przeglądy. Naszym celem jest jak najlepsze zabezpieczenie obiektu oraz łatwe i funkcjonalne użytkowanie. Inwestycje na których wykonujemy instalację alarmowe są wyposażone w moduły sieciowe przez które mają Państwo możliwość dostępu do alarmu całą dobę w każdym miejscu na świecie tam gdzie dostępny jest Internet. Do dostępu zdalnego używamy urządzeń mobilnych typu tablet lub telefon, gdzie mamy pełny pogląd i kontrolę nad naszym systemem alarmowym. Dobór odpowiedniego rozwiązania zależy od charakterystyki obiektu, który ma być zabezpieczony i wymagań inwestora.

System alarmowy SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu) najczęściej składa się  z następujących elementów:

 • centrali alarmowej oraz ekspanderów (wejść i wyjść)
 • manipulatora (szyfratora, klawiatury)
 • czujek
 • przycisków napadowych
 • sygnalizatorów
 • systemów powiadamiania
 • zasilacza systemu alarmowego

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the key.

  Menu