Instalacja alarmu Warszawa Mokotów


Mokotów liczy 226 000 mieszkańców dzielnica Warszawy, a niegdyś wchodziła w skład gminy Centrum. Obszar ograniczony jest ulicą Batorego, Spacerową, Gagarina, Podchorążych i Nowosielecką od północy, Wisłą od wschodu, rzeką Wilanówką oraz ulicami Zawodzie, Augustówka, Goplańską, Sobieskiego, Arbuzową, Przy Grobli, Doliną Służewiecką, Aleją Wyścigową i Bokserską od południa oraz torami kolejowymi i ulicą Żwirki i Wigury od zachodu. Powierzchnia tej dzielnicy to 35,4 km². Zabudowa Mokotowa jest bardzo różnorodna. Niektóre części tego rozległego terenu miasta zajmują domy jednorodzinne i wille (mieści się w nich wiele ambasad), podczas gdy w innych znajdują się osiedla bloków z wielkiej płyty. Według specjalistów z branży nieruchomości, ponad połowa najwyższej klasy apartamentowców w Polsce znajduje się właśnie na warszawskim Mokotowie. Pozostałością po przemyśle w tej dzielnicy jest usytuowany na południowym zachodzie Służewiec Przemysłowy, który obecnie zmienia się w obszar handlowy i biurowy. Część dzielnicy znajdująca się na wschodzie, niedaleko Wisły czyli okolica Siekierek, jest niezagospodarowana. Na Służewcu oczywiście system alarmowy może być przydatny ze względu na dodatkowe zabezpieczenie przed potencjalnym zagrożeniem.

Warszawa Mokotow Marynarska Woloska 0270 2 - Montaż alarmu Warszawa Mokotów

Montaż alarmu Mokotów – iZabezpieczenia.pl

Instalacja systemu alarmowego przez iZabezpieczenia.pl opiera się na przyjeździe na bezpłatną wizję lokalną i wsłuchaniu się w potrzeby klienta. Dobieramy odpowiednie produkty by monitoring mógł spełniać wymogi bezpieczeństwa i był zainstalowany według tak zwanych “dobrych praktyk”. W zależności od możliwości budżetowych i instalacyjnych projektujemy odpowiednie rozwiązanie. Dobre zabezpieczenie domu to podstawa poczucia bezpieczeństwa mieszkańców, a statystyki wskazują, że odpowiedniej jakości system alarmowy, obok monitoring  jest jednym z najskuteczniejszych sposobów zabezpieczenia domu przed włamaniem.
Nasze systemy projektujemy i instalujemy na podstawie ogromnej wiedzy i wieloletniego doświadczenia. Dzięki współpracy z największymi firmami możemy udostępnić naszym Klientom najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i organizacyjne w zakresie bezpieczeństwa. iZabezpieczenia.pl firma z wieloletnim stażem i dużym bagażem doświadczeń opieramy nasze alarmy o podzespoły najlepszych producentów polskich i zagranicznych. Firmy na których opieramy swoje instalacje to Satel, Rokonet, Paradox i Ropam.

System alarmowy SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu) najczęściej składa się  z następujących elementów:

 • centrali alarmowej oraz ekspanderów (wejść i wyjść)
 • manipulatora (szyfratora, klawiatury)
 • czujek
 • przycisków napadowych
 • sygnalizatorów
 • systemów powiadamiania
 • zasilacza systemu alarmowego

 

Oferujemy profesjonalne doradztwo, a także fachowe szkolenie z obsługi instalowanych systemów alarmowych.

 

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the plane.

  Menu