Instalacja alarmu Warszawa Centrum


Centrum to dawna gmina Warszawy do 2002 roku, składająca się z dzielnic Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Wola i Żoliborz oraz pokrywająca się z ich aktualną powierzchnią. Liczyła około 1 miliona mieszkańców, zajmując 122 km2. Obecnie używane w języku potocznym pojęcie centrum w odniesieniu do Warszawy może oznaczać: teren Śródmieścia i okolic, obszar o zwartej zabudowie wewnątrz miasta; określenie centrum może dotyczyć także głównej części dowolnej dzielnicy, np. centrum Pragi; okolice ronda Dmowskiego, stacji metra Centrum oraz Pałacu Kultury i Nauki uznawane za centralny punkt miasta. W mieście takim jak Warszawa system kamer oraz system alarmowy ma szczególne znaczenie. Ilość zdarzeń jest nieporównywalnie większa w centralnej części miasta. Dlatego ważną częścią zabezpieczeń jest monitoring w postaci telewizji przemysłowej.

Montaż alarmu Centrum – iZabezpieczenia.pl

Instalacje alarmowe wykonywane przez firmę iZabezpieczenia.pl w Centrum Warszawy wymagają przede wszystkim wizji lokalnej w obiekcie, w którym będzie zainstalowany monitoring bądź system alarmowy w celu uzyskania jak największej ilości informacji. Po zapoznaniu się z potrzebami klienta dotyczące zabezpieczanego obiektu następuje kolejny etap czyli jakim jest przygotowanie projektu oraz dobór urządzeń systemu alarmowego. Źle wykonany system alarmowy może powodować wiele problemów, usterek oraz może nie spełniać podstawowych zadań. W takim momencie obiekt może być łatwiejszym celem dla potencjalnych wandali czy też włamywaczy. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem i dużym bagażem doświadczeń. Chcąc zadbać o Państwa bezpieczeństwo pracujemy wyłącznie na urządzeniach pochodzących od najlepszych producentów takich jak Satel, Rokonet, Paradox i Ropam.

warszawa centrum palac - Montaż alarmu Warszawa Centrum

Instalacje alarmu, które przeprowadzamy w domach jednorodzinnych, mieszkaniach bądź instytucjach państwowych są wykonywane przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem w monitoringu. W celu zapewnienia jak najlepszego działania systemu alarmowego w ramach 2 letniej gwarancji wykonujemy bezpłatnie dwa przeglądy. Montujemy wyłącznie urządzenia w stosunku do których mamy pewność, że będą służyć niezawodnie przez wiele lat. Naszym celem jest jak najlepsze zabezpieczenie obiektu oraz funkcjonalne użytkowanie. Inwestycje na których wykonujemy instalację alarmowe są wyposażone w razie potrzeby w moduły sieciowe przez które mają Państwo możliwość dostępu do alarmu całą dobę w każdym miejscu na świecie tam gdzie dostępny jest Internet. Dostęp zdalny możliwy jest dzięki urządzeniom mobilnym typu tablet lub smartfon, gdzie mamy pełny pogląd i kontrolę nad naszym alarmem. Dobór odpowiedniego rozwiązania zależy od charakterystyki obiektu, który ma być zabezpieczony i wymagań inwestora. Skuteczny system alarmowy jest gwarancją bezpieczeństwa, pełniąc funkcję zapobiegawczą i odstraszającą. Zapraszamy do kontaktu pomożemy w doborze odpowiedniego systemu i dokonamy pełnej wyceny, nasza firma oferuje Państwu kompleksowe zabezpieczenie mienia.

System alarmowy SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu) najczęściej składa się  z następujących elementów:

 • centrali alarmowej oraz ekspanderów (wejść i wyjść)
 • manipulatora (szyfratora, klawiatury)
 • czujek
 • przycisków napadowych
 • sygnalizatorów
 • systemów powiadamiania
 • zasilacza systemu alarmowego

 

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the car.

  Menu