Instalacja alarmu Warszawa Bielany


Bielany charakteryzują się dużą ilością cichych uliczek zabudowanych niedużymi domkami i willami czyli to Stare Bielany z charakterystycznym Placem Konfederacji. W nieco bardziej oddalonej od Śródmieścia części Bielan niska zabudowa przechodzi w osiedla wysokich bloków, a ze względu na bliskość stacji metra powstają tu kolejne nowe budynki (Wawrzyszew, Słodowiec). Dostęp do metra i nowoczesne budownictwo, a także sporo terenów zielonych i rekreacyjnych, przyciągają do tej dzielnicy Warszawy wielu nowych mieszkańców. W coraz większym stopniu powiększa się potrzeba na alarmy i monitoring CCTV domu bądź firm. Innowacje w systemach SSWiN pozwalają sprostać zadaniom postawionym rozwiązaniom alarmowym. Alarmem można zabezpieczyć takie obiekty jak banki, szpitale, instytucje państwowe i wiele innych nowo powstających obiektów.

Montaż alarmu Bielany – iZabezpieczenia.pl

Instalacje systemu alarmowego  wykonywane przez firmę iZabezpieczenia.pl rozpoczynają się od wizji lokalnej zabezpieczanego obiektu w celu uzyskania jak największej ilości informacji. W poznaniu potrzeb klienta odnośnie zabezpieczanego obiektu. Kolejnym etapem jest przygotowanie projektu i dobór urządzeń systemu alarmowego. Źle wykonany system alarmowy może powodować wiele problemów i nie spełniać podstawowych zadań. Co za tym idzie obiekt będzie łatwiejszym celem dla potencjalnych złoczyńców. Dlatego my jako firma z wieloletnim stażem i dużym bagażem doświadczeń opieramy nasze alarmy o podzespoły najlepszych producentów. Firmy na których opieramy swoje instalacje to Satel, Rokonet, Paradox i Ropam.

bielany - Montaż alarmu Warszawa Bielany

Oferujemy systemy alarmowe dla mieszkań, domów jedno i wielorodzinnych, sklepów, biur czy dużych obiektów jak banki czy zakłady produkcyjne. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W celu zapewnienia jak najlepszego działania systemu alarmowego w ramach 2 letniej gwarancji wykonujemy bezpłatnie dwa przeglądy. Naszym celem jest jak najlepsze zabezpieczenie obiektu oraz łatwe i funkcjonalne użytkowanie. Inwestycje na których wykonujemy instalację alarmowe są wyposażone w moduły sieciowe przez które mają Państwo możliwość dostępu do alarmu całą 24 godziny na dobę w każdym miejscu na świecie tam gdzie dostępny jest Internet. Do dostępu zdalnego używamy urządzeń mobilnych typu tablet lub telefon, gdzie mamy pełny pogląd i kontrolę nad naszym systemem alarmowym. Dobór odpowiedniego rozwiązania zależy od charakterystyki obiektu, który ma być zabezpieczony jak również wymagań inwestora.

System alarmowy SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu) najczęściej składa się  z następujących elementów:

 • centrali alarmowej oraz ekspanderów (wejść i wyjść)
 • manipulatora (szyfratora, klawiatury)
 • czujek
 • przycisków napadowych
 • sygnalizatorów
 • systemów powiadamiania
 • zasilacza systemu alarmowego

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the house.

  Menu