projekty - Montaż alarmu Warszawa Bielany

iZabezpieczenia: Projekty i Instalacje

Telefon: 884 002 973 Email: instalacje@izabezpieczenia.pl

Instalacja alarmu Warszawa Bielany


Bielany charakteryzują się dużą ilością cichych uliczek zabudowanych niedużymi domkami i willami czyli to Stare Bielany z charakterystycznym Placem Konfederacji. W nieco bardziej oddalonej od Śródmieścia części Bielan niska zabudowa przechodzi w osiedla wysokich bloków, a ze względu na bliskość stacji metra powstają tu kolejne nowe budynki (Wawrzyszew, Słodowiec). Dostęp do metra i nowoczesne budownictwo, a także sporo terenów zielonych i rekreacyjnych, przyciągają do tej dzielnicy Warszawy wielu nowych mieszkańców. W coraz większym stopniu powiększa się potrzeba na alarmy i monitoring CCTV domu bądź firm. Innowacje w systemach SSWiN pozwalają sprostać zadaniom postawionym rozwiązaniom alarmowym. Alarmem można zabezpieczyć takie obiekty jak banki, szpitale, instytucje państwowe i wiele innych nowo powstających obiektów.

Montaż alarmu Bielany – iZabezpieczenia.pl

Instalacje systemu alarmowego  wykonywane przez firmę iZabezpieczenia.pl rozpoczynają się od wizji lokalnej zabezpieczanego obiektu w celu uzyskania jak największej ilości informacji. W poznaniu potrzeb klienta odnośnie zabezpieczanego obiektu. Kolejnym etapem jest przygotowanie projektu i dobór urządzeń systemu alarmowego. Źle wykonany system alarmowy może powodować wiele problemów i nie spełniać podstawowych zadań. Co za tym idzie obiekt będzie łatwiejszym celem dla potencjalnych złoczyńców. Dlatego my jako firma z wieloletnim stażem i dużym bagażem doświadczeń opieramy nasze alarmy o podzespoły najlepszych producentów. Firmy na których opieramy swoje instalacje to Satel, Rokonet, Paradox i Ropam.

bielany - Montaż alarmu Warszawa Bielany

Oferujemy systemy alarmowe dla mieszkań, domów jedno i wielorodzinnych, sklepów, biur czy dużych obiektów jak banki czy zakłady produkcyjne. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W celu zapewnienia jak najlepszego działania systemu alarmowego w ramach 2 letniej gwarancji wykonujemy bezpłatnie dwa przeglądy. Naszym celem jest jak najlepsze zabezpieczenie obiektu oraz łatwe i funkcjonalne użytkowanie. Inwestycje na których wykonujemy instalację alarmowe są wyposażone w moduły sieciowe przez które mają Państwo możliwość dostępu do alarmu całą 24 godziny na dobę w każdym miejscu na świecie tam gdzie dostępny jest Internet. Do dostępu zdalnego używamy urządzeń mobilnych typu tablet lub telefon, gdzie mamy pełny pogląd i kontrolę nad naszym systemem alarmowym. Dobór odpowiedniego rozwiązania zależy od charakterystyki obiektu, który ma być zabezpieczony jak również wymagań inwestora.

System alarmowy SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu) najczęściej składa się  z następujących elementów:

 • centrali alarmowej oraz ekspanderów (wejść i wyjść)
 • manipulatora (szyfratora, klawiatury)
 • czujek
 • przycisków napadowych
 • sygnalizatorów
 • systemów powiadamiania
 • zasilacza systemu alarmowego

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Wybierz ikonę: Domek.

  Menu