Instalacja alarmu Warszawa Białołęka


Białołękę można nazwać dzielnicą ludzi młodych, gdyż przeprowadzają się tu przede wszystkim młode rodziny. Niskie ceny powinny zachęcić warszawskich studentów, jednakże osiedlają się oni tu rzadko, osiedle jest odległe od uczelni i głównych ośrodków studenckiego życia. Natomiast trzydziestolatkowie często posiadający już prawo jazdy i własny samochód, ale nie zawsze dysponujący dużymi oszczędnościami, chętnie korzystają z niższych cen. Jako podstawową wadę tej lokalizacji można uznać niezbyt dobrą komunikację – choć Białołęka (podobnie jak Ursynów) bywa określana sypialnią Warszawy, tutaj niestety nie ma stacji metra, a do centrum jest dość daleko. Głównymi arteriami są Trasa Toruńska i ulica Modlińska, która prowadzi w kierunku Nieporętu i Legionowa. Białołęka jest najbardziej wysuniętą na północ częścią miasta, więc osoby planujące częste wypady nad morze lub jezioro dzięki takiej lokalizacji mogą ominąć śródmiejskie korki i szybciej dotrzeć do celu.

Na Białołęce dominuje nowe budownictwo, chętnie wybierane właśnie przez młodych singli, pary i rodziny. Zwłaszcza w północnej i wschodniej części dzielnicy znajduje się dużo domów jednorodzinnych. Okolica rozwija się intensywnie, ale na razie mieszkańcy mogą jeszcze narzekać na braki w infrastrukturze. Spora powierzchnia terenów zielonych należy do niewątpliwych atutów dzielnicy. Na Białołęce rośnie zapotrzebowanie na zabezpieczenie na nowych inwestycji monitoringiem alarmowym oraz telewizją przemysłową CCTV dla domu bądź firm. Systemy alarmowe pozwalają sprostać nawet najcięższy zadaniom postawionym rozwiązaniom alarmowym. Monitoringiem można zabezpieczyć takie obiekty jak banki, szpitale, instytucje państwowe i wiele innych nowo powstających obiektów.

Montaż alarmu Białołęka – iZabezpieczenia.pl

Instalacje alarmu wykonywane przez firmę iZabezpieczenia.pl planowane są po wizji lokalnej zabezpieczanego obiektu, która ma na celu uzyskanie jak największej ilości informacji. Systemy alarmowe są jednym z najpopularniejszych sposobów zabezpieczenia mienia. Skuteczna ochrona jest możliwa wtedy dzięki odpowiedniemu powiązaniu wszystkich elementów systemu zabezpieczeń.  Poznanie potrzeb klienta odnośnie zabezpieczanego obiektu stanowi kolejny ważny etap inwestycji wraz z wizją lokalną. Kolejnym etapem jest przygotowanie projektu i dobór urządzeń systemu alarmowego wraz z odpowiednią centralą alarmową i czujkami. Nieprawidłowo wykonany system alarmowy może powodować wiele problemów i nie spełniać podstawowych zadań. Co za tym idzie obiekt będzie łatwiejszym celem do włamania. iZabezpieczenia.pl jako firma z wieloletnim stażem i dużym bagażem doświadczeń opieramy nasze alarmy o podzespoły najlepszych producentów. Firmy na których opieramy swoje instalacje to Satel, Rokonet, Paradox i Ropam.

z16847826IHBialoleka z lotu ptaka1 - Montaż alarmu Warszawa Białołęka

Instalacja SSWiN

Instalacje  SSWiN, które przeprowadzamy w domach jednorodzinnych, mieszkaniach bądź instytucjach państwowych są wykonywane przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W celu zapewnienia jak najlepszego działania systemu alarmowego w ramach 24 miesięcznej gwarancji wykonujemy bezpłatnie dwa przeglądy. Naszym celem jest jak najlepsze zabezpieczenie obiektu oraz łatwe i funkcjonalne użytkowanie. Inwestycje na których wykonujemy instalację alarmowe są wyposażone w moduły sieciowe przez które mają Państwo możliwość dostępu do alarmu całą dobę w każdym miejscu na świecie tam gdzie dostępny jest Internet. Do dostępu zdalnego używamy urządzeń mobilnych.

System alarmowy SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu) najczęściej składa się  z następujących elementów:

 • centrali alarmowej oraz ekspanderów (wejść i wyjść)
 • manipulatora (szyfratora, klawiatury)
 • czujek
 • przycisków napadowych
 • sygnalizatorów
 • systemów powiadamiania
 • zasilacza systemu alarmowego

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the heart.

  Menu