projekty - Montaż alarmu Pruszków

iZabezpieczenia: Projekty i Instalacje

Telefon: 884 002 973 Email: instalacje@izabezpieczenia.pl

Instalacja alarmu Pruszków


Pruszków to miasto w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie pruszkowskim, nad rzeką Utratą. Pruszków jest także częścią aglomeracji warszawskiej, a w 2018 r. miasto liczyło blisko 62 000 mieszkańców Obiekty w Pruszkowie tak jak w każdym mieście, wymagają wspomagania telewizją przemysłową w ochronie elektronicznej. W każdym mieście, monitoring CCTV jest wspomagany dodatkowymi systemami zabezpieczeń na przykład alarmem czy też kontrolą dostępu, wzmaga to poczucie bezpieczeństwa i realnie przyczynia się do jego wystąpienia. Monitoring CCTV domu lub firmy zabezpieczyć może w odpowiednim do obiektu celu. System może być odpowiednio regulowany  przez co czy będziemy monitorować mały dom czy też  duży magazyn i dostosujemy rozwiązanie do warunków technicznych w których ma być instalowany.

Pruszk%C3%B3w - Montaż alarmu Pruszków

Montaż alarmu Pruszków – iZabezpieczenia.pl

Każda nasza realizacja poprzedzona jest bezpłatną wizją lokalną na obiekcie który ma być zabezpieczany naszą instalacją. Po zapoznaniu się z potrzebami klienta odnośnie zabezpieczanego obiektu następuje kolejny etap czyli jest przygotowanie projektu oraz dobór urządzeń systemu alarmowego. Nieprawidłowo wykonany system alarmowy może powodować wiele problemów i nie spełniać podstawowych funkcji. W takim momencie obiekt będzie łatwiejszym celem dla potencjalnych wandali. Usługi wykonujemy w oparciu o długoletnie doświadczenie,oraz odpowiednie kwalifikacje. W naszej ofercie znajdziecie Państwo systemy alarmowe producentów firmy  Satel, Rokonet, Paradox i Ropam.

Instalacje alarmu, które przeprowadzamy w domach jednorodzinnych, mieszkaniach bądź instytucjach państwowych są wykonywane przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem w monitoringu. W celu zapewnienia jak najlepszego działania systemu alarmowego w ramach 2 letniej gwarancji wykonujemy bezpłatnie dwa przeglądy. Naszym celem jest jak najlepsze zabezpieczenie obiektu oraz funkcjonalne użytkowanie. Inwestycje na których wykonujemy instalację alarmowe są wyposażone w razie potrzeby w moduły sieciowe przez które mają Państwo możliwość dostępu do alarmu całą dobę w każdym miejscu na świecie tam gdzie dostępny jest Internet. Dostęp zdalny możliwy jest dzięki urządzeniom mobilnym takimi jak tablet lub telefon, gdzie mamy pełny pogląd i kontrolę nad naszym alarmem. Dobór odpowiedniego rozwiązania zależy od charakterystyki obiektu, który ma być zabezpieczony i wymagań inwestora.

Oferowane przez nas zestawy systemów alarmowych zawierają między innymi:  centralę alarmową, manipulator, czujki,  sygnalizator optyczno-akustyczny, akumulator oraz obudowę jak również inne akcesoria które pozwolą zwiększyć komfort użytkownika.

Oferujemy profesjonalne doradztwo. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

 

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Wybierz ikonę: Gwiazda.

  Menu