Instalacja alarmu Piastów


Piastów jest to to miasto położone w województwie mazowieckim, w powiecie pruszkowskim. Według danych z 2016 roku miasto zamieszkiwało ok 23 000 mieszkańców. Piastów graniczy z dzielnicą warszawską Ursus  oraz miastem Pruszków. Miasteczko znajduje się 14 km w odległości od centrum Warszawy. Miasto  jest jedną z najmniejszych gmin województwa mazowieckiego. Przez Piastów przebiega droga wojewódzka nr 719. W przypadku Piastowa ważne jest zabezpieczenie  obiektów systemami  alarmowymi oraz monitoringiem CCTV dla domu lub  firmy. Podstawowe zabezpieczenia domu  takie jak zamek  już nie wystarczają, kraty w oknach wyglądają zbyt brzydko… .  Rozwiązaniem takiego problemu może być  system alarmowy, kontrola dostępu czy też monitoring CCTV umożliwiający zabezpieczenie naszego mienia. Na ich zamontowanie decydują się właściciele mieszkań, domów jednorodzinnych oraz szefowie firm.
Poprawnie zaprojektowana i wykonana instalacja zapewni komfort korzystania z systemu, oraz optymalne zabezpieczenie.

piastow 600x402 - Montaż alarmu Piastów

Montaż alarmu Piastów – iZabezpieczenia.pl

Instalacje alarmowe wykonywane przez  iZabezpieczenia.pl na terenie Piastowa wymagają wizji lokalnej obiektu  w którym będzie zakładany  monitoring w celu uzyskania jak największej ilości informacji. Po zapoznaniu się z potrzebami klienta odnośnie zabezpieczanego obiektu następuje kolejny etap czyli jest to przygotowanie projektu oraz dobór urządzeń systemu alarmowego zabezpieczenia lokalu bądź innego. Kolejnym etapem jest  montaż alarmu w domu, biurze czy  też innym obiekcie.Nieprawidłowo wykonany system alarmowy może powodować wiele problemów i nie spełniać podstawowych funkcji.  W takim momencie obiekt będzie łatwiejszym celem do włamania. iZabezpieczenia.pl firma z wieloletnim stażem i dużym bagażem doświadczeń opieramy nasze alarmy o podzespoły najlepszych producentów polskich i zagranicznych. Firmy na których opieramy swoje instalacje to Satel, Rokonet, Paradox i Ropam.

Instalacje alarmu, które przeprowadzamy w domach jednorodzinnych, mieszkaniach bądź instytucjach państwowych są wykonywane przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem w monitoringu. W celu zapewnienia jak najlepszego działania systemu alarmowego w ramach 2 letniej gwarancji wykonujemy bezpłatnie dwa przeglądy. Naszym celem jest jak najlepsze zabezpieczenie obiektu oraz funkcjonalne użytkowanie. Inwestycje na których wykonujemy instalację alarmowe są wyposażone w razie potrzeby w moduły sieciowe przez które mają Państwo możliwość dostępu do alarmu całą dobę w każdym miejscu na świecie tam gdzie dostępny jest Internet. Dostęp zdalny możliwy jest na dowolnym komputerze/smartfonie podłączonym do internetu. Dobór odpowiedniego rozwiązania zależy od charakterystyki obiektu, który ma zostać zabezpieczony i wymagań klienta. Zapraszamy do kontaktu  pomożemy w doborze odpowiedniego systemu i dokonamy pełnej wyceny.

Oferowane przez nas zestawy systemów alarmowych zawierają między innymi: centralę alarmową, manipulator, czujki, sygnalizator optyczno-akustyczny, akumulator oraz obudowę jak również inne akcesoria które pozwolą zwiększyć komfort użytkownika.

 

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the flag.

  Menu