projekty - Montaż kontroli dostępu Warszawa Żoliborz

iZabezpieczenia: Projekty i Instalacje

Telefon: 884 002 973 Email: instalacje@izabezpieczenia.pl

Montaż kontroli dostępu Żoliborz


Żoliborz to najmniejsza dzielnica Warszawy jej powierzchnia to 8,3 km2. Liczy blisko 50 000 mieszkańców, a niegdyś wchodziła w skład gminy Centrum. Jej granice to aleja Prymasa Tysiąclecia i aleja Armii Krajowej na zachodzie i północy, Wisła po stronie wschodniej oraz linią kolejową wzdłuż ulicy Słomińskiego i Duchnickiej na południu. Graniczy z dzielnicami: Bielany, Bemowo, Wola i Śródmieście. W dzielnicy każdego miasta szczególne znaczenie ma system kontroli dostępu. Zabezpieczenie obiektu ma duże znaczenie.

Kontrola dostępu instalacja Żoliborz – iZabezpieczenia.pl

Instalację systemów Kontroli Dostępu w wykonywane przez firmę iZabezpieczenia są precyzyjnie dobierane do potrzeb klienta oraz infrastruktury zabezpieczonego obiektu. System Kontroli Dostępu zadba o to aby nikt niepowołany nie dostał się tam gdzie chcemy. Kontrola dostępu to nie tylko monitorowanie przejść , takich jak brama , furtka , czy drzwi wejściowe. Za jej pomocą mamy kontrolę nad nagminnymi wyjściami pracowników oraz kontrole ich czasu pracy. Firma iZabezpieczenia korzysta z podzespołów najlepszych producentów takich jak Roger, Satel czy dopiero podbijający w tym zakresie rynek firma Dahua. Mając prawidłowo zaprojektowany system Kontroli Dostępu czujemy że kontrola w naszej firmie staje na najwyższym poziomie, a co za tym idzie jesteśmy w stanie zapobiec zdarzeniom takim jak kradzież, czy opuszczenie stanowiska pracy wcześniej niż to powinno mieć miejsce. System Kontroli Dostępu to również doskonałe narzędzie do analizowania i kontroli czasu pracy. Wszelkie wejścia i wyjścia są archiwizowane i w łatwy sposób mogą być udostępniane osobom odpowiedzialnym.

Kontrola dostępu do drzwi

Działanie systemu opiera się o czytniki kart lub klawiatury, które za pomocą kodu PIN otwierają poszczególne przejścia. Najczęstszymi miejscami, w których instaluje się systemy kontroli dostępu są to instytucje państwowe, obiekty komercyjne, biura, małe sklepy, hurtownie itp. Kontrola dostępu zintegrowana z innymi systemami bezpieczeństwa typu alarm, systemy przeciwpożarowe czy monitoring CCTV. Daje nam wiele dodatkowych możliwości oraz maksymalne poczucie bezpieczeństwa naszego i naszych pracowników. Wieloletnie doświadczenie nasze i naszej załogi pozwala nam na pełną integrację wszystkich systemów zabezpieczeń. Nasze realizacje wykonujemy kompleksowo, co czyni nas konkurencyjnym i przede wszystkim atrakcyjnym cenowo.

Gwarantujemy 24 miesięczną gwarancję na wykonaną instalację oraz gwarancję producenta na sprzęt. Po okresie gwarancyjnym oferujemy konserwację zainstalowanego systemu w celu zapobiegnięcia usterek, co czyni system sprawny 24h na dobę.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Wybierz ikonę: Klucz.

  Menu