Montaż kontroli dostępu Żoliborz


Żoliborz to najmniejsza dzielnica Warszawy jej powierzchnia to 8,3 km2. Liczy blisko 50 000 mieszkańców, a niegdyś wchodziła w skład gminy Centrum. Jej granice to aleja Prymasa Tysiąclecia i aleja Armii Krajowej na zachodzie i północy, Wisła po stronie wschodniej oraz linią kolejową wzdłuż ulicy Słomińskiego i Duchnickiej na południu. Graniczy z dzielnicami: Bielany, Bemowo, Wola i Śródmieście. W dzielnicy każdego miasta szczególne znaczenie ma system kontroli dostępu. Zabezpieczenie obiektu ma duże znaczenie.

Kontrola dostępu instalacja Żoliborz – iZabezpieczenia.pl

Instalację systemów Kontroli Dostępu w wykonywane przez firmę iZabezpieczenia są precyzyjnie dobierane do potrzeb klienta oraz infrastruktury zabezpieczonego obiektu. System Kontroli Dostępu zadba o to aby nikt niepowołany nie dostał się tam gdzie chcemy. Kontrola dostępu to nie tylko monitorowanie przejść , takich jak brama , furtka , czy drzwi wejściowe. Za jej pomocą mamy kontrolę nad nagminnymi wyjściami pracowników oraz kontrole ich czasu pracy. Firma iZabezpieczenia korzysta z podzespołów najlepszych producentów takich jak Roger, Satel czy dopiero podbijający w tym zakresie rynek firma Dahua. Mając prawidłowo zaprojektowany system Kontroli Dostępu czujemy że kontrola w naszej firmie staje na najwyższym poziomie, a co za tym idzie jesteśmy w stanie zapobiec zdarzeniom takim jak kradzież, czy opuszczenie stanowiska pracy wcześniej niż to powinno mieć miejsce. System Kontroli Dostępu to również doskonałe narzędzie do analizowania i kontroli czasu pracy. Wszelkie wejścia i wyjścia są archiwizowane i w łatwy sposób mogą być udostępniane osobom odpowiedzialnym.

Kontrola dostępu do drzwi

Działanie systemu opiera się o czytniki kart lub klawiatury, które za pomocą kodu PIN otwierają poszczególne przejścia. Najczęstszymi miejscami, w których instaluje się systemy kontroli dostępu są to instytucje państwowe, obiekty komercyjne, biura, małe sklepy, hurtownie itp. Kontrola dostępu zintegrowana z innymi systemami bezpieczeństwa typu alarm, systemy przeciwpożarowe czy monitoring CCTV. Daje nam wiele dodatkowych możliwości oraz maksymalne poczucie bezpieczeństwa naszego i naszych pracowników. Wieloletnie doświadczenie nasze i naszej załogi pozwala nam na pełną integrację wszystkich systemów zabezpieczeń. Nasze realizacje wykonujemy kompleksowo, co czyni nas konkurencyjnym i przede wszystkim atrakcyjnym cenowo.

Gwarantujemy 24 miesięczną gwarancję na wykonaną instalację oraz gwarancję producenta na sprzęt. Po okresie gwarancyjnym oferujemy konserwację zainstalowanego systemu w celu zapobiegnięcia usterek, co czyni system sprawny 24h na dobę.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the truck.

  Menu