Montaż kontroli dostępu Targówek


Targówek liczy około 130 000 mieszkańców. Jest dzielnicą Warszawy położona na prawym brzegu Wisły. Dzielnica Targówek zajmuje tereny o powierzchni 24,37 km2, czyli ok. 5 procent powierzchni Warszawy. Około 30% powierzchni dzielnicy zajmują tereny zielone, m.in. Lasek Bródnowski, Park Bródnowski i Park Wiecha oraz liczne ogródki działkowe we wschodniej części dzielnicy. Granice Targówka przebiegają ulicą Toruńską od północy, linią kolejową ze stacjami Toruńska i Praga od zachodu, linią kolejowa wzdłuż ulicy Zabranieckiej od południa oraz ulicą Skorpiona oraz granicami miasta od wschodu. Dzielnica graniczy: od północy z dzielnicą Białołęka, od południa z dzielnicą Praga Południe od zachodu z dzielnicą Praga Północ od wschodu z dzielnicą Rembertów oraz miastami Ząbki i Marki. W skład Targówka wchodzą osiedla: Bródno, Bródno-Podgrodzie, Elsnerów, Targówek Mieszkaniowy, Targówek Fabryczny, Utrata, Zacisze. W przypadku dzielnicy Targówek ważne jest zabezpieczenie obiektów w zabezpieczenie alarmami oraz kontrolą dostępu dla domu bądź firm.

Kontrola dostępu instalacja Targówek – iZabezpieczenia.pl

Instalację systemów Kontroli Dostępu w wykonaniu firmy iZabezpieczenia są precyzyjnie dobierane do potrzeb oraz infrastruktury zabezpieczonego obiektu. System Kontroli Dostępu zadba o to aby nikt niepowołany nie dostał się tam gdzie chcemy. Kontrola dostępu to nie tylko monitorowanie przejść. Za jej pomocą mamy kontrolę nad nagminnymi wyjściami pracowników oraz kontrole ich czasu pracy. Firma iZabezpieczenia korzysta z podzespołów najlepszych producentów takich jak Roger, Satel czy dopiero podbijający w tym zakresie rynek firma Dahua. Mając prawidłowo zaprojektowany system Kontroli Dostępu czujemy że kontrola w naszej firmie staje na najwyższym poziomie, a co za tym idzie jesteśmy w stanie zapobiec zdarzeniom takim jak kradzież, czy opuszczenie stanowiska pracy wcześniej niż to powinno mieć miejsce. System Kontroli Dostępu skutecznie kontroluje dostęp do poszczególnych pomieszczeń i stref. Tylko osoby upoważnione mogą poruszać się po danym obiekcie, korzystając z identyfikatorów. Kontrola dostępu stanowi doskonałe uzupełnienie systemu sygnalizacji włamania i napadu.

Kontrola dostępu do drzwi

Najczęstszymi miejscami, w których instaluje się systemy kontroli dostępu są to instytucje państwowe, obiekty komercyjne, biura, małe sklepy, hurtownie itp. Kontrola dostępu zintegrowana z innymi systemami bezpieczeństwa typu alarm, systemy przeciwpożarowe czy monitoring CCTV. Daje nam wiele dodatkowych możliwości oraz maksymalne poczucie bezpieczeństwa naszego i naszych pracowników. Wieloletnie doświadczenie nasze i naszej załogi pozwala nam na pełną integrację wszystkich systemów zabezpieczeń. Nasze realizacje wykonujemy kompleksowo, co czyni nas konkurencyjnym i przede wszystkim atrakcyjnym cenowo.

Jeżeli mają Państwo  zapotrzebowanie na profesjonalny montaż wraz z konfiguracją systemu kontroli dostępu zapraszamy do kontaktu.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the plane.

  Menu