Montaż kontroli dostępu Praga Północ


Praga Północ to dzielnica Warszawy, która położona na prawym brzegu Wisły. Dawniej wchodziła w skład gminy Centrum, ograniczona od zachodu Wisłą, od północy ulicą Toruńską, od wschodu linią kolejową nr 9 i nr 20, a od południa linią kolei średnicowej. Ludność dzielnicy (2008) to 72 406 mieszkańców, a powierzchnia to 11,4 km². W Warszawie na Pradze Północ szczególne znaczenie ma telewizja przemysłowa jak również kontrola dostępu.  Zabezpieczenie obiektu ma duże znaczenie dla bezpieczeństwa, pomagają w prewencji i ewentualnym posiadanym materiale dowodowym po zdarzeniu.

Kontrola dostępu instalacja Praga Północ – iZabezpieczenia.pl

W dzisiejszych czasach co raz większy nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu pracy. Dzięki zastosowaniu systemów kontroli dostępu możemy spełnić jednocześnie te dwa warunki. Pozwalają one zabezpieczać wszelkiego rodzaju przejścia.
System Kontroli Dostępu to również doskonałe narzędzie do analizowania i kontroli czasu pracy. Wszelkie wejścia i wyjścia są archiwizowane i w łatwy sposób mogą być udostępniane osobom odpowiedzialnym. W swoim wieloletnim działaniu dla Państwa bezpieczeństwa korzystamy tylko ze sprawdzonych marek urządzeń  np. Roger, Satel jak również Dahua.

Kontrola dostępu do drzwi

Najczęstszymi miejscami, w których instaluje się systemy kontroli dostępu są to instytucje państwowe, obiekty komercyjne, biura, małe sklepy, hurtownie itp. Kontrola dostępu zintegrowana z innymi systemami bezpieczeństwa typu alarm, systemy przeciwpożarowe czy monitoring CCTV. Daje nam wiele dodatkowych możliwości oraz maksymalne poczucie bezpieczeństwa naszego i naszych pracowników. Wieloletnie doświadczenie nasze i naszej załogi pozwala nam na pełną integrację wszystkich systemów zabezpieczeń. Nasze realizacje wykonujemy kompleksowo, co czyni nas konkurencyjnym i przede wszystkim atrakcyjnym cenowo.

Gwarantujemy 24 miesięczną gwarancję na wykonaną instalację oraz gwarancję producenta na sprzęt. Po okresie gwarancyjnym oferujemy konserwację zainstalowanego systemu w celu zapobiegnięcia usterek, co czyni system sprawny 24h na dobę.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the cup.

  Menu