Montaż kontroli dostępu Ochota


Ochota to dzielnica położona między ulicą Chałubińskiego, aleją Niepodległości, Batorego i jej przedłużeniem przez Pole Mokotowskie i ograniczona ulicą Żwirki i Wigury od wschodu oraz linią kolejową (wraz ze stacjami Żwirki i Wigury, Rakowiec i Zachodnia) od południa, zachodu i północy. Ludność dzielnicy to blisko 100 000 osób, a powierzchnia to 9,7 km². Te dane świadczą, że Ochota jest najgęściej zaludnioną dzielnicą Warszawy. Na Ochocie tak jak w innych dzielnicach Warszawy duże znaczenie ma telewizja przemysłowa CCTV jak również kontrola dostępuInstalacje kontroli dostępu usprawniają działanie firm oraz pomagają zachować bezpieczeństwo.

Kontrola dostępu instalacja Ochota – iZabezpieczenia.pl

Instalację systemów Kontroli Dostępu w wykonaniu firmy iZabezpieczenia są precyzyjnie dobierane do potrzeb oraz infrastruktury zabezpieczonego obiektu. System Kontroli Dostępu zadba o to aby nikt niepowołany nie dostał się tam gdzie chcemy. Kontrola dostępu to nie tylko monitorowanie przejść. Za jej pomocą mamy kontrolę nad nagminnymi wyjściami pracowników oraz kontrole ich czasu pracy. Firma iZabezpieczenia korzysta z podzespołów najlepszych producentów takich jak Roger, Satel czy dopiero podbijający w tym zakresie rynek firma Dahua. System Kontroli Dostępu to  doskonałe narzędzie do analizowania i kontroli czasu pracy. Wszelkie wejścia i wyjścia są archiwizowane i w łatwy sposób mogą być udostępniane osobom odpowiedzialnym. Mając prawidłowo zaprojektowany system Kontroli Dostępu czujemy że kontrola w naszej firmie staje na najwyższym poziomie, a co za tym idzie jesteśmy w stanie zapobiec zdarzeniom takim jak kradzież, czy opuszczenie stanowiska pracy wcześniej niż to powinno mieć miejsce.

Kontrola dostępu do drzwi

Najczęstszymi miejscami, w których instaluje się systemy kontroli dostępu są to instytucje państwowe, obiekty komercyjne, biura, małe sklepy, hurtownie itp. Kontrola dostępu zintegrowana z innymi systemami bezpieczeństwa typu alarm, systemy przeciwpożarowe czy monitoring CCTV. Daje nam wiele dodatkowych możliwości oraz maksymalne poczucie bezpieczeństwa naszego i naszych pracowników. Wieloletnie doświadczenie nasze i naszej załogi pozwala nam na pełną integrację wszystkich systemów zabezpieczeń. Nasze realizacje wykonujemy kompleksowo, co czyni nas konkurencyjnym i przede wszystkim atrakcyjnym cenowo.
Systemy kontroli dostępu oraz nadzoru czasu pracy cieszą się w ostatnim czasie dosyć dużą popularnością. Oferujemy kompleksowe usługi montażowe wszelkich systemów dostępu.

Gwarantujemy 24 miesięczną gwarancję na wykonaną instalację oraz gwarancję producenta na sprzęt. Po okresie gwarancyjnym oferujemy konserwację zainstalowanego systemu w celu zapobiegnięcia usterek, co czyni system sprawny 24h na dobę.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the cup.

  Menu