Montaż kontroli dostępu Międzylesie


Międzylesie jest to osiedle mieszkaniowe znajdujące się w południowo-wschodniej części Warszawy, w dzielnicy Wawer. Osiedle znajduje się pomiędzy Aninem a Radością. Międzylesie do 1932 roku nosiło nazwę Kaczy Dół. Dzisiaj osiedle ciągle się powiększa, powstają domy mieszkaniowe oraz lokale usługowe. Zwiększa się ilość mieszkańców oraz osób pracujących na terenie Międzylesia. Na osiedlach są montowane systemy telewizji przemysłowej, kontrole dostępu co zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców oraz lokali usługowych.

Kontrola dostępu instalacja Międzylesie – iZabezpieczenia.pl

Systemy kontroli dostępu oraz nadzoru czasu pracy cieszą się w ostatnim czasie dużą popularnością. Kontrola dostępu jest to system umożliwiający identyfikację osób. Instalację systemów Kontroli Dostępu w wykonaniu firmy iZabezpieczenia są precyzyjnie dobierane do potrzeb oraz infrastruktury zabezpieczonego obiektu. System Kontroli Dostępu zadba o to, aby nikt niepowołany nie dostał się tam gdzie chcemy. Kontrola dostępu to nie tylko monitorowanie przejść , takich jak brama , furtka , czy drzwi wejściowe. Za jej pomocą mamy kontrolę nad nagminnymi wyjściami pracowników oraz kontrole ich czasu pracy. System Kontroli Dostępu sprawnie i skutecznie nadzoruje i kieruje ruchem osób w firmach jak i  instytucjach. System kontroli dostępu jest powszechnie stosowany nie tylko w budynkach biurowych, ale również w lokalach mieszkalnych, handlowych, usługowych itp. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór elektronicznych zamków szyfrowych takich marek jak  Roger, Satel czy dopiero podbijający w tym zakresie rynek firma Dahua.

Kontrola dostępu do drzwi

Najczęstszymi miejscami, w których instaluje się systemy kontroli dostępu są to instytucje państwowe, obiekty komercyjne, biura, małe sklepy, hurtownie itp. Kontrola dostępu zintegrowana z innymi systemami bezpieczeństwa typu alarm, systemy przeciwpożarowe czy monitoring CCTV, daje nam wiele dodatkowych możliwości oraz maksymalnie zwiększa poczucie bezpieczeństwa nasze jak i naszych pracowników. W dzisiejszych czasach co raz większy nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu pracy .Kontrola dostępu idealnie spełnia te dwa warunki,pozwalając zabezpieczyć wszelkiego rodzaju przejścia.
Wieloletnie doświadczenie nasze i naszej załogi pozwala nam na pełną integrację wszystkich systemów zabezpieczeń. Nasze realizacje wykonujemy kompleksowo, co czyni nas konkurencyjnym i przede wszystkim atrakcyjnym cenowo.

Gwarantujemy 24 miesięczną gwarancję na wykonaną instalację oraz gwarancję producenta na sprzęt. Po okresie gwarancyjnym oferujemy konserwację zainstalowanego systemu w celu zapobiegnięcia usterek, co czyni system sprawny 24h na dobę. Oferujemy kompleksowe usługi montażowe wszelkich systemów dostępu.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the truck.

  Menu