Montaż kontroli dostępu Babice


Babice jest to wieś położona w województwie mazowieckim w powiecie warszawskim zachodnim Wieś znajduje się nieopodal drogi wojewódzkiej nr 580 z Warszawy przez Leszno do Żelazowej Woli oraz Sochaczewa, w odległości 13 km na zachód od centrum Warszawy. W Babicach tak jak w każdej mniejszej aglomeracji  położonej na obrzeżach Warszawy, monitoring CCTV aby w pełni spełniał swoje funkcje wymaga profesjonalnego zaprojektowania, montażu i serwisu. Monitoring jest wspomagany dodatkowymi systemami zabezpieczeń tak jak na przykład alarmem czy też kontrolą dostępu co wzmaga większe poczucie bezpieczeństwa.

Kontrola dostępu instalacja Babice – iZabezpieczenia.pl

W dzisiejszych czasach co raz większy nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu pracy. Dzięki zastosowaniu systemów kontroli dostępu możemy spełnić jednocześnie te dwa warunki. Pozwalają one zabezpieczać wszelkiego rodzaju przejścia.
Działanie systemu opiera się o czytniki kart lub klawiatury, które za pomocą kodu PIN otwierają poszczególne przejścia. System Kontroli Dostępu sprawnie i skutecznie nadzoruje oraz kieruje ruchem osób w firmach, instytucjach. Kontrola dostępu jest to system umożliwiający identyfikację osób. Są powszechnie stosowane nie tylko w budynkach biurowych, ale również w lokalach mieszkalnych, handlowych czy usługowych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór elektronicznych zamków szyfrowych takich marek Roger czy Satel.

Kontrola dostępu do drzwi

Najczęstszymi miejscami, w których instaluje się systemy kontroli dostępu są to instytucje państwowe, obiekty komercyjne, biura, małe sklepy, hurtownie itp. Kontrola dostępu zintegrowana z innymi systemami bezpieczeństwa typu alarm, systemy przeciwpożarowe czy monitoring CCTV. Daje nam wiele dodatkowych możliwości oraz maksymalne poczucie bezpieczeństwa naszego i naszych pracowników. W swoim wieloletnim działaniu dla Państwa bezpieczeństwa korzystamy tylko ze sprawdzonych marek urządzeń – np. Roger, Satel

Gwarantujemy 24 miesięczną gwarancję na wykonaną instalację oraz gwarancję producenta na sprzęt. Po okresie gwarancyjnym oferujemy konserwację zainstalowanego systemu w celu zapobiegnięcia usterek, co czyni system sprawny 24h na dobę.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the heart.

  Menu