Montaż kontroli dostępu w biurze


W dzisiejszych czasach coraz większy nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu pracy. Instalacje systemu kontroli dostępu oraz nadzoru czasu pracy cieszą się w ostatnim czasie niegasnącą popularnością. Dzięki zastosowaniu systemów kontroli dostępu możemy spełnić jednocześnie te dwa warunki. System Kontroli Dostępu zadba o to aby nikt niepowołany nie dostał się tam gdzie chcemy. Kontrola dostępu to nie tylko monitorowanie przejść, takich jak brama, furtka czy drzwi wejściowe. Systemy kontroli dostępu oraz nadzoru czasu pracy cieszą się w ostatnim czasie niegasnącą popularnością. Oferujemy kompleksowe usługi montażowe wszelkich systemów dostępu. Firma iZabezpieczenia korzysta z podzespołów najlepszych producentów takich jak Roger, Satel czy dopiero podbijający w tym zakresie rynek firma Dahua. Mając prawidłowo zaprojektowany system kontroli dostępu czujemy że kontrola w naszej firmie staje na najwyższym poziomie, a co za tym idzie jesteśmy w stanie zapobiec zdarzeniom takim jak kradzież, czy opuszczenie stanowiska pracy wcześniej niż to powinno mieć miejsce.

Kontrola dostępu do drzwi

Działanie systemu opiera się o czytniki kart lub klawiatury, które za pomocą kodu PIN otwierają poszczególne przejścia. Funkcjonalność systemów kontroli dostępu sprawiła, że są obecnie instalowane niemal wszędzie. Kontrola dostępu to najskuteczniejszy sposób za zapewnienie bezpieczeństwa osób i zabezpieczenia mienia. Wieloletnie doświadczenie nasze i naszej załogi pozwala nam na pełną integrację wszystkich systemów zabezpieczeń. Najczęstszymi miejscami, w których instaluje się systemy kontroli dostępu są to instytucje państwowe, obiekty komercyjne, biura, małe sklepy, hurtownie itp. Działanie systemu opiera się o czytniki kart lub klawiatury, które za pomocą kodu PIN otwierają poszczególne przejścia. Nasze realizacje wykonujemy kompleksowo, co czyni nas konkurencyjnym i przede wszystkim atrakcyjnym cenowo. Jeżeli mają Państwo zapotrzebowanie na profesjonalny montaż wraz z konfiguracją systemu kontroli dostępu zapraszamy do kontaktu.

Gwarantujemy 24 miesięczną gwarancję na wykonaną instalację oraz gwarancję producenta na sprzęt. Po okresie gwarancyjnym oferujemy konserwację zainstalowanego systemu w celu zapobiegnięcia usterek, co czyni system sprawny 24h na dobę.

Menu