Instalacje automatyki budynkowej – Inteligentny dom

Realizujemy instalacje automatyki budynkowej według indywidualnych potrzeb

[martfury_empty_space height=”45″]

large1 500x400 - Instalacje automatyki budynkowej - Inteligentny domAutomatyka budynkowa bądź inaczej inteligentny dom to kompleksowy system oparty na łączności bezprzewodowej lub przewodowej pozwalający sterować dowolnym urządzeniem elektrycznym oraz monitorować pomieszczenia. Dodatkowo można nadać poszczególnym urządzeniom funkcje przez co możemy zautomatyzować ich działanie.

Automatyczne uruchamianie urządzeń w tym ogrzewania, klimatyzatora, oświetlenia, czy zraszaczy ogrodowych tylko wtedy, gdy będzie to faktycznie konieczne, na przykład po wykryciu naszej obecności i sprawdzeniu prognozy pogody z pewnością obniży wartość rachunków za podstawowe media. Wydaje się więc, że początkowe zdziwienie, jakie wywołała cena jest już dużo mniejsze. Warto pamiętać, że system możemy rozbudowywać stopniowo według indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.

[martfury_empty_space height=”45″][martfury_member image=”13372″ name=”iZabezpieczenia: Projekty i Instalacje” job=”Telefon: 884 002 973 Email: instalacje@izabezpieczenia.pl” socials=”%5B%5D”]

Menu